Sistem Persidangan Peralatan Pejabat 4K 12x Optik Zoom Optics PTZ Kamera dan 9 meter Suara Pick Up Range Speakerphone
Lengkapkan kumpulan persidangan video audio untuk bilik sederhana hingga besar:
Kamera video HD, speakerphone dan hab.
Reka bentuk padat dan anggun agar sesuai dengan kebanyakan senario.
Plug & Play HD Audio membolehkan semua orang di sekitar meja persidangan mendengar dan didengar dengan jelas
Video DEF Tinggi: HD 1080p Video dengan Autofocus, 12x Zoom Lens.
Resolusi 4K memastikan anda melihat setiap butiran bilik mesyuarat.
Serasi dengan Mac dan PC.
Keperluan Sistem: Windows 7, 8.1 atau 10, Mac OS X 10.7 atau lebih tinggi.
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Sistem Persidangan Peralatan Pejabat 12x Optik Zum Optik PTZ Kamera dan 9 meter suara Pick Up Range SpeakerPhone
1. Kumpulan persidangan audio/video lengkap untuk bilik sederhana hingga besar: kamera video UHD, speakerphone dan hab.
2. Reka bentuk padat dan anggun agar sesuai dengan kebanyakan senario.
3. Telefon Speaker High End, Plug & Play HD Audio membolehkan semua orang di sekitar meja persidangan untuk mendengar dan didengar dengan jelas
4. Persidangan video yang mudah dan bagus: Pelancaran mesyuarat video dengan sambungan Plug & Play USB ke komputer riba dan pilih perisian persidangan video
5. Video DEF Tinggi: 4K dan HD 1080p Video dengan Fokus Auto, 12x Zoom Lens . 4 K Resolusi Pastikan anda melihat setiap detail bilik mesyuarat.
6. Serasi dengan Mac dan PC. Keperluan Sistem: Windows 7, 8.1 atau 10, Mac OS X 10.7 atau lebih tinggi.

Semua - dalam - satu sistem persidangan
Tenveo semua - dalam - Satu sistem persidangan video dan audio untuk bilik pertengahan ke besar.
Bundle yang berpatutan dilengkapi dengan HD 12x Zoom dan kamera 4K, speakerphone suara pickup suara 360 darjah dengan radius suara 9 meter - up.
Antara muka video HDMI dan DP
Dengan antara muka HDMI, kamera PTZ Zoom 4K 12x sistem persidangan video ini dapat memberikan imej yang jelas dan latensi yang rendah.


Perkhidmatan kami:
Pembuatan OEM- Perkhidmatan pembuatan peralatan asal yang boleh dipercayai.
Pembuatan Kontrak- Pengkhususan di atas - produk audiovisual tier.
ISO - Kilang yang disahkan- Pematuhan dengan piawaian kualiti antarabangsa.
MOQ rendah (kuantiti pesanan minimum)- Pengeluaran fleksibel dengan kawalan kualiti yang ketat.
Harga pukal yang kompetitif- kos - penyelesaian yang berkesan untuk pengeluaran skala besar -.
| Nombor model | Tevo - VA512Group - ex |
| Sensor imej kamera PTZ | 1/2.8 "Sony CMOS |
Piksel berkesan | 8.29mp |
| Kanta | f =3.9 mm-46.8mm |
| Aperture | F1.6-2.8 |
| Format video | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Sudut mendatar | 70.82 darjah (w) -6.48 darjah (t) |
| Fokus | Auto/manual |
| Pengurangan bunyi digital | Pengurangan bunyi 2d dan 3d |
| Dedahan | Auto/manual |
| Antara muka video | HDMI, DP |
| Format pemampatan video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Protokol Kawalan | Visca/pelco - d/pelco - p |
| Kadar Baud | 9600/4800/38400/2400 |
| Putaran pan/kecondongan | >± 175 darjah, -90 darjah -+90 darjah |
| Kelajuan kawalan pan | 0.1 -80 darjah /sec |
| Kelajuan kawalan kecondongan | 0.1-60 darjah /saat |
| Nombor pratetap | 255 Pratetap oleh Pelco - d, 32 Pratetap oleh Pelco - p, 7 Pratetap oleh Visca (10 Pratetap oleh Pengawal Jauh) |
| Pembatalan Acoustic Echo (AEC) dari SpeakerPhone | > 65db |
| Respons Telefon Speaker | 135Hz-20Hz |
| Julat pickup speakerphone dengan 2 mics pengembangan | 9 meter |
| Antara muka hab | Dp*2; Antara muka kuasa*1; USB TYPE - C*1 |
| Kabel hab | Kabel USB 3m*1, 5m kabel dp*2 |
| Sistem operasi | Windows 7 atau lebih tinggi; Android, Mac OS ™ 10.10 atau lebih tinggi, Linux (diperlukan untuk menyokong UVC.) Serasi dengan Zoom, MS Teams, Skype dan lain -lain. |
| Dimensi (w*h*d) | Kamera: 171.6*192.6*171.6mm; Speakerphone: φ 180mm*37.4mm; Hub: 98*98*20m |
Cool tags: Sistem Persidangan Peralatan Pejabat 4K 12x Optik Zoom Optics PTZ Kamera dan 9 meter suara mengambil pelbagai speakerphone, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, dibuat di China









