
Harga rendah 4K Penjejakan Auto SDI USB IP 20x PTZ Conference Camera
Spesifikasi:
1. 4 k Penjejakan auto dengan zum optik 20x
2. SDI USB IP 20x PTZ Conference Camera
3. Dilengkapi dengan sensor Sony 1/2.8 "CMOS
4. 8.29 megapixels
5. memberikan kejelasan 4K yang benar dengan kesetiaan warna dan ketajaman warna yang hidup.
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Harga rendah 4K Penjejakan Auto SDI USB IP 20x PTZ Conference Camera
Dilengkapi dengan sensor Sony 1/2.8 "CMOS dan 8.29 megapiksel, tenveo uvs20a - 4k ptz menyampaikan kejelasan 4K benar dengan kesetiaan warna dan ketajaman warna. Kejelasan-sempurna untuk persidangan, penyiaran langsung, dan penangkapan kuliah.

Ambil pengeluaran anda ke peringkat seterusnya dengan penjejakan auto pintar.
UVS20A - 4K enjin penjejakan AI terbina dalam dengan bijak mengenal pasti sasaran manusia, menyesuaikan diri dengan pergerakan, dan mengekalkan pembingkaian, memastikan penyampai tetap berpusat dan fokus sepanjang.

UVS20A-4K menyokong pelbagai antara muka dan protokol streaming yang komprehensif, menjadikan integrasi ke dalam sistem sedia ada tanpa usaha.
-Output Video: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (Sokongan POE+)
-Protokol-streaming: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Kawalan antara muka: RS232, RS485, USB (UVC), IP
--Protokol Kawalan: Visca, Pelco-D/P, Onvif, Visca Over IP
Sama ada untuk streaming langsung, kerjasama jauh, atau integrasi sistem, Tenveo UVS20A-4K menyesuaikan diri dengan persekitaran anda dengan mudah.

Dikenali sebagai salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka di China, kami kini mengalu -alukan anda untuk borong kami Tenveo 4K Auto Tracking SDI USB IP 20X PTZ Conference Camera dengan harga yang rendah. Dengan bantuan peralatan dan teknologi canggih, kami dapat memberi jaminan kepada anda kualiti dan prestasi yang baik dari peralatan kami.
| Model No. | TEVO - UVS20A-4K |
| Sensor imej | Sony 1/2.8 "CMOS |
| Piksel berkesan | 8.29mp |
| Zum optik | Zoom optik 20x |
| Kanta | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Aperture | F1.7-F3.7 |
| Sudut mendatar | 51.9 darjah ~ 3.0 darjah |
| Sudut menegak | 39.7 darjah ~ 2.2 darjah |
| Sudut pepenjuru | 63.1 darjah -3.7 darjah |
| Format video | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25FPS, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Format pengekodan video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Pampasan latar belakang | Sokongan |
| Snr | Lebih besar daripada atau sama dengan 50db |
| Fokus | Auto / manual |
| Pengurangan bunyi digital | Pengurangan bunyi 2d & 3d |
| Dedahan | Auto / manual |
| Antara muka I / O | |
| Antara muka video | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Format pemampatan video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lan | 10m/100m Port Ethernet Adaptive; Menyokong POE IEEE802.3af |
| Protokol Rangkaian | RTSP, RTMP, VISCA OVER IP, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Protokol Kawalan | Visca/pelco - d/pelco - p; Kadar Baud: 2400/4800/9600/38400 |
| Antara muka kawalan | RS232 (input sahaja), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| Parameter PTZ | |
| Putaran mendatar | 350 darjah (± 175 darjah) 0.1 darjah /s-100 darjah /s |
| Putaran menegak | 180 darjah (± 90 darjah) 0.1 darjah /s-80 darjah /s |
| Nombor pratetap | Pengguna boleh menyediakan sehingga 255 pratetap (10 pratetap dengan jauh IR) |
| Parameter Umum | |
| Sistem operasi | Windows 10, Windows 11or lebih tinggi; Android, Mac OS ™ 10.10 atau lebih tinggi, Linux (diperlukan untuk menyokong UVC.) |
| Voltan input | DC 12V |
| Arus input | 2.0a (max.) |
| Penggunaan kuasa | 24W (max.) |
| Suhu kedai | -20 darjah hingga 60 darjah |
| Menyimpan kelembapan | 20% -90% RH |
| Suhu kerja | 0 darjah hingga 40 darjah |
| Kelembapan bekerja | 20% -80% RH |
| Dimensi (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (sebelum/ selepas pembungkusan) |
| N.W. / G.W. | 1.6kg/ 2.8kg (berat bersih/ kasar) |
Cool tags: Kamera Persidangan SDI USB IP 20X PTZ, Kamera, Pengilang, Harga, Harga, Harga, Dibuat di China





