
Tevo - NV620A-4K 20X Kamera Persidangan Video Zum Optik
Gambaran Keseluruhan Produk:
Product No.:Tevo ((1 }Nv620a-4k
Kamera PTZ Zum Optik 20x
8.42MP 4K60FPS SUPOR HDMI/IP/USB/SDI OUTPUT
Pergerakan PTZ yang tepat, licin dan senyap
Preset: 9 melalui tetapan jauh IR (256 melalui RS232)
Sokongan siling gunung, gunung dinding dan tripod gunung (mountbode terbalik)
2D dan 3D NR untuk kualiti video terbaik dalam keadaan pencahayaan yang berbeza
Sokongan VISCA, Pelco - P, dan Pelco - D Protokol, Kawalan Kamera RS232/RS485
Sesuai dengan perisian dan platform yang paling terkemuka video
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Zoom optik 20x dengan 4k60fps untuk kamera aliran persidangan atau langsung
* Tenveo NV620a Ultra adalah kamera PTZ 4K@60fps profesional yang memaparkan sensor CMOS 8.29mp yang menangkap keupayaan Ultra- dengan warna -warna yang bersemangat dengan warna yang lebih rendah {7}.
* Zoom optik 20x dengan lanjutan digital 16x memberikan fleksibiliti rangka lancar, manakala bidang pandangan luas 66.6 darjah menampung ruang yang besar.

* Dengan al - penjejakan humanoid berkuasa, sokongan poE dan ndi penuh & dante av - h keserasian, nv620a ultra membolehkan tinggi - kualiti, rendah {4}

| Model No. | TEVO - NV620A Ultra |
| Kamera | |
| Sensor | 1/1.8'' |
| Piksel berkesan | 8.42mp |
| Isyarat video | HDMI: 4kp60, 4kp59.94, 4kp50, 4kp30, 4kp25, 4kp29.97, 1080p60, 1080p50, 1080i60, 1080i50, 1080p30, 1080p59.94, 1080i59.94, 1080i59.94, 1080i59.94, 1080i59. 720p59.94; 3G - SDI: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29.97, 1080p59.94, 1080p25; 1080i60, 1080i50, 1080i59.94; 720p60, 720p59.94; |
| Zum | Zoom optik 20x |
| Kanta | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Aperture | F1.58 ~ F3.95 |
| Sudut mendatar | 59.6 darjah ~ 3.5 darjah |
| Sudut menegak | 35.7 darjah ~ 2.0 darjah |
| Sudut pepenjuru | 66.6 darjah ~ 4.0 darjah |
| Zum Digital | 16X |
| Output video | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard isyarat | NTSC/PAL |
| Antara muka kawalan | RS232, RS485, USB, NET |
| Shutter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Keseimbangan putih | Auto, dalaman, luaran, satu dorongan, manual, var |
| Pampasan latar belakang | Sokongan |
| Pengurangan bunyi digital | Pengurangan bunyi digital 3D |
| Kadar Baud | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Protokol Kawalan | Visca, Pelco - d, Pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 ~ 1.5 |
| Pencahayaan minimum | 0.5 lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Lebih besar daripada atau sama dengan 55db |
| Putaran mendatar | 350 darjah (± 175 darjah) 0.1 darjah /s-100 darjah /s |
| Putaran menegak | 180 darjah (± 90 darjah) 0.1 darjah /s-80 darjah /s |
| H & V Flip | Sokongan |
| Membekukan imej | Sokongan |
| Poe | Sokongan |
| Bilangan pratetap | 255 |
| Ketepatan preset | 0.1 darjah |
| Ciri IPC (kamera IP) | |
| Format pengekodan video | H.264/H.265/MJPEG |
| Aliran video | Stream utama, Sub Stream |
| Resolusi aliran utama | 3840x2160,1920x1080,1280x720, dan lain -lain. |
| Resolusi Sub Stream | 720x480,320x240, dan lain -lain. |
| Kadar bit video | 32kbps ~ 20480kbps |
| Jenis kadar bit | Kadar berubah, kadar tetap |
| Kadar bingkai | 50Hz: 1fps ~ 50fps 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Mampatan audio | AAC, G711A |
| Kadar bit audio | 96kbps, 128kbps |
| Protokol Rangkaian | Dante av - H, ndi|hx2, srt, tcp/ip, http, rtsp, rtmp (s), onvif, dhcp, gb/t28181, multicast; menyokong nd penuh |
| Antara muka input/output | |
| Output HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: jenis bnc, 800mvp - p, 75Ω, bersama -sama dengan standard SMPTE 424m |
| Lan | 1XRJ45: antara muka Ethernet 10m/100m/1000m |
| Antara muka audio | 1-CH: antara muka audio 3.5mm, garis masuk 1-CH: antara muka audio 3.5mm, selaras |
| USB | 1xUSB2.0: Jenis a |
| Antara muka komunikasi | 1xRS232 dalam: 8pin min din, maksimum jarak: 30m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 keluar: 8pin min din, maksimat maksimum: 30m, protokol: penggunaan rangkaian visca sahaja 1xrs485: 2pin phoenix port, jarak maksimum: 1200m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Jack Power | Jenis Jeita (DC dalam 12V) |
| Spesifikasi generik | |
| Bekalan kuasa | DC 12V/2A (Max) |
| Penggunaan kuasa | 24w (max.) |
| Suhu kerja | 0 darjah ~ 40 darjah |
| Kelembapan kerja | 20% -80% RH |
| Suhu kedai | -20 darjah hingga 60 darjah |
| Menyimpan kelembapan | 20% -90% RH |
| Saiz produk | 156.1*176.4*175.3mm / 285*217*197mm (sebelum / selepas pembungkusan) |
| Berat produk | 1.51kg / 2.6kg (berat bersih / kasar) |
* Perkhidmatan pembuatan OEM yang boleh dipercayai dari Tenveo
* Pengilang kontrak teratas untuk video dan audio
* Iso - Kilang yang disahkan
* Pengilang MOQ rendah dengan kawalan kualiti
* Pembekal pengeluaran pukal harga yang kompetitif
Selamat datang untuk menghubungi kami:
+86 135 5233 5495|Tel, +86 134 7469 0572|WhatsApp, +86 135 5233 5495|WeChat
E -mel: Sales09@tenveo.com|www.tenveo - video - conference.com
SZ Tenveo Video Technology Co, .LTD
Tambah: B-8th Floor, Fukar Keji Mansion, Jalan Yousong, Komuniti Fuka, Longhua Dist., Shenzhen, China
Cool tags: Tevo - NV620A-4K 20X Kamera Persidangan Video Zum Optik, China, Pengilang, Borong, Harga, Harga Rendah, Dibuat di China




