USB 4K Webcam Dengan Mikrofon Terbina Dalam
Model:TEVO-VA4K
Kanta sudut lebar 2.2mm
Reka bentuk semua-dalam-satu yang padat
Palam & Mainkan Kesambungan USB
Penderia CMOS 1/2.3 (SONY IMX377)
11.10 mega piksel
Pembingkaian Auto Ai pada Resolusi 2K, teruskan jejak dan fokus pada pembesar suara
Kualiti imej 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
1 mikrofon arah Omni terbina dalam dan 1 Pembesar Suara
Medan pandangan lebar 124 darjah tanpa herotan
Serasi dengan mana-mana aplikasi perisian persidangan video dan perkhidmatan awan
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Tenveo VA4K 11MP 4K WebcamPembingkaian Auto Ai pada 2K 124 darjah FOV USB Type-C dengan Mikrofon dan pembesar suara Hidup Siaran Panggilan Video Web Persidangan PC












Tenveo VA4K ialah Cam Persidangan yang direka untuk bilik Borak dan bilik persidangan kecil. Dengan penderia 1/2.3 CMOS (SONY IMX377), kanta 2.2mm, medan pandangan ultra-lebar 124 darjah, VA4K menjadikan semua orang di dalam bilik persidangan kelihatan jelas. Kanta optik 4K UHD membawa kualiti video yang luar biasa untuk meningkatkan kerjasama bersemuka. Audio bersepadu dioptimumkan untuk ruang kecil dan memberikan pengalaman bunyi yang luar biasa. Mikrofon dan pembesar suara arah Omni membantu memastikan bunyi sehebat yang dilihat. Dengan reka bentuk semua-dalam-satu yang padat, palam dan main USB dan hanya berfungsi dengan mana-mana aplikasi perisian persidangan video dan perkhidmatan awan.
| Model | TEVO-VA4k |
| Nama | Audio dan Video semua dalam satu Webcam |
| Penderia imej | Penderia CMOS 1/2.3 (SONY IMX377) |
| Lensa | Sudut pandangan lebar 2.2mm |
| Piksel berkesan | 11.10 mega piksel |
| Zum | Fokus tetap |
| Antara muka | USB Mikro2.0 |
| Format Pemampatan Video | MJPEG,YUV |
| Resolusi | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Medan Pandangan | Diagonal: 124 darjah , Mendatar: 112 darjah , Menegak: 82 darjah |
| Pencahayaan minimum | 350Lux |
| Bekalan kuasa | Bekalan kuasa USB, 5V, 70mA |
| Mikrofon | 2 mikrofon arah Omni terbina dalam |
| Penceramah | 2 Pembesar Suara Terbina dalam |
| MOD | 50cm |
| Imbangan Putih | Auto |
| FPS | Maks 30fps(MJPG) |
| Panjang kabel | 3m |
| Sistem sokongan | Windows:10, 8.1, 8, 7 dan macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Perisian yang serasi | Zum, Jeans Biru, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Pergi ke Mesyuarat dll |
| Aksesori | Kabel USB, Manual pengguna |
| Penggunaan kuasa | 2w |
| Kekerapan pembesar suara | 20Hz-20KHz |
| Impedans | 4Ω |
| Keluaran maksimum | 85dB |
| Arah Mikrofon | Omnidirectional |
| Sensitiviti | -33dBFS |
| Kekerapan mikrofon | 20Hz-20KHz |
| Julat angkat (radio) | 3m |
| Saiz produk | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Berat produk | 0.33 g |
Cool tags: usb 4k webcam dengan mikrofon terbina dalam, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, buatan China










