20x Zoom Auto Tracking Ptz Camera dengan NDI POE & USB HDMI SDI LAN
Model: Tevo - vhd20ndi
Zoom optik 20x
3G - SDI, HDMI, USB, Output Video IP
Poe Ndi disokong
RS-232, RS-422, RS-485, kawalan jauh IR
PAN: 0-360 darjah kecondongan: -90 darjah ~ 90 darjah
1/2.8 inci berkualiti tinggi, sensor CMOS 2.07MP
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk

Tenveo AI Auto Tracking 3G - SDI/HDMI/USB3.0/LAN POE 20X ZOOM OPTIK +8 X Digital Zoom FHD 1080p 60fps PTZ Kamera PTZadalah pilihan yang sempurna untuk menangkap dan menstrimkan perkhidmatan gereja, acara ibadah, aktiviti kerajaan, persidangan, konsert langsung, pelancaran produk, streaming studio dan siaran langsung.

Ciri -ciri utama:
* 1/2.8''''''Sony CMOS, 2.07 mega pixel, crystal clear hd1080p@60fps kualiti video,
* Smart Auto - Penjejakan dan Pembingkaian Auto
* Teknologi pengurangan hingar 2D/3D maju terus mengurangkan bunyi sambil memastikan kejelasan imej yang tinggi
* Serentak 3G - SDI, HDMI, USB, video streaming IP, mudah untuk pengeluaran video profesional
* Protokol Kawalan Pelbagai dan Protokol Rangkaian
* Sokongan siling gunung, gunung dinding dan tripod gunung (mount terbalik)

Tetapan pratetap mudah
Pindah ke kedudukan pratetap (10 pratetap melalui kawalan jauh IR, 255 melalui Pelco, 64 melalui VISCA) untuk urutan -. Menyediakan antara muka RS485 dan RS232 untuk kawalan papan kekunci.

Keserasian Universal
Bekerja dengan kebanyakan persidangan video dan perisian streaming langsung seperti Zoom, Skype, OBS, Facebook Live, Webex, Polycom, Microsoft Lync, Cisco dan Bluejeans, dll.

Kaedah kawalan yang berbeza
USB serentak, HDMI, 3G - SDI, dan output video IP/NDI. RS232/RS485/IR Jauh dengan pelbagai kawalan dan protokol rangkaian.

Pelbagai pemasangan
Desktop sokongan, gunung siling, gunung dinding dan tripod mount (mount reverse).

| Model No. | Tevo - VHD620A ndi |
| Sensor | 1/2.8'' |
| Piksel berkesan | 2.07mp |
| Isyarat video | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zum | Zoom optik 20x |
| Kanta | f =4.6 mm ~ 92mm |
| Aperture | F1.8 ~ F3.6 |
| Sudut mendatar | 62.3 darjah ~ 3.46 darjah |
| Sudut menegak | 36.1 darjah ~ 1.92 darjah |
| Sudut pepenjuru | 69.5 darjah ~ 3.86 darjah |
| Zum Digital | 8X |
| Output video | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard isyarat | NTSC/PAL |
| Antara muka kawalan | RS232, RS485, USB, NET |
| Pengatup | 1/30s ~ 1/10000s |
| Keseimbangan putih | Auto, dalaman, luaran, satu dorongan, manual, var |
| Pampasan latar belakang | Sokongan |
| Pengurangan bunyi digital | Pengurangan Kebisingan Digital 2D & 3D |
| Kadar Baud | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Protokol Kawalan | Visca, Pelco - d, Pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 |
| Pencahayaan minimum | 0.5 lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Lebih besar daripada atau sama dengan 50db |
| Putaran mendatar | 350 darjah (± 175 darjah) 0.1 darjah /s-100 darjah /s |
| Putaran menegak | 180 darjah (± 90 darjah) 0.1 darjah /s-80 darjah s |
| H & V Flip | Sokongan |
| Membekukan imej | Sokongan |
| Poe | Sokongan |
| Bilangan pratetap | 255 |
| Ketepatan preset | 0.1 darjah |
| Ciri -ciri IPC | |
| Format pengekodan video | H.264/H.265/MJPG |
| Aliran video | Stream utama, Sub Stream |
| Resolusi aliran utama | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, dan lain -lain. |
| Resolusi Sub Stream | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, dan lain -lain. |
| Kadar bit video | 32kbps ~ 102400kbps |
| Jenis kadar bit | Kadar berubah, kadar tetap |
| Kadar bingkai | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Mampatan audio | AAC |
| Kadar bit audio | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Protokol Rangkaian | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, dll. |
| Antara muka input/output | |
| Output HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: jenis bnc, 800mvp - p, 75Ω, bersama -sama dengan standard SMPTE 424m |
| Lan | 1xrj45: antara muka Ethernet 10m/100m, PoE (802.3af) |
| Antara muka audio | 1-CH: antara muka audio 3.5mm, garis masuk 1-CH: antara muka audio 3.5mm, selaras |
| USB | 1xusb3.0: Jack wanita jenis B |
| Antara muka komunikasi | 1xRS232 dalam: 8pin min din, maksimum jarak: 30m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 keluar: 8pin min din, maksimat maksimum: 30m, protokol: penggunaan rangkaian visca sahaja 1xrs485: 2pin phoenix port, jarak maksimum: 1200m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Jack Power | Jenis Jeita (DC dalam 12V) |
| Spesifikasi umum | |
| Bekalan kuasa | DC 12V/2A |
| Penggunaan kuasa | 12W |
| Saiz produk | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (sebelum / selepas pembungkusan) |
| Berat produk | 1.37kg / 2.45kg (berat bersih / kasar) |
Cool tags: 20x Zoom Auto Tracking PTZ Camera dengan NDI Poe & USB HDMI SDI Lan, China, Pengilang, Borong, Harga, Harga Rendah, Diperbuat di China





