Kamera 2.1MP 1080P30 USB2.0 HD PTZ Persidangan Video (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-V1080
Video: Video
Warna: Perak
Masa penghantaran: 2 Hari Selepas Pembayaran
Piksel berkesan: 2.1 Pixels Mega
Sistem isyarat: 1080p / 30
Kamera Antara Muka Kawalan: RS-232C / RS-422
Cap dagangan: TEVO-V1080
Spesifikasi: 135 * 145 * 150
Jenis: Persidangan Video Camera
Sensor: 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Lens: Tetap
Terbina dalam Output Video: USB 2.0
Pakej pengangkutan: kotak warna dengan PE Foam, Strong Carton International Standard pembungkusan
Asal: China
Gambaran Keseluruhan Produk:
TEVO-V1080 menggabungkan 1080p tinggi output video digital dengan kemudahan tradisi USB 2.0, memberikan satu kaedah untuk pemasaran untuk membina persidangan video ekonomi. kamera persidangan 2.0 video USB, dengan 2.1 MP CMOS warna sensor, output resolusi tinggi imej kualiti gambar yang mencapai 1080p / 30 dan 720p / 30 .Support RS232C dan alat kawalan jauh RS422 (SONY VISCA, PELCO P / D protokol) antara muka, untuk semua tetapan kamera dan pan / tilt / zoom jauh kelajuan tinggi operasi kawalan komunikasi, tetapan PTZ pelbagai fungsi.
Field permohonan:
TEVO-V1080 kamera persidangan video HD 2.0 USB menyediakan satu penyelesaian yang ideal disesuaikan untuk persidangan video jauh, pendidikan jarak jauh, komunikasi perubatan dan Internet jauh dan sebagainya, dari ruang kerja terbuka kepada ruang pejabat peribadi dan ruang persidangan. kamera ini, dengan kualiti yang tinggi, akan menjadi pilihan eksklusif anda.
Ciri-ciri Produk:
Pakai 2.1 MP piksel berkesan, 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Format video: 1080p / 30 720p / 30
antara muka USB 2.0, pemasangan yang mudah dan operasi
antara muka USB2.0, akses untuk mengawal PTZ dan ZOOM
Antarabangsa perintis teknologi motor ultra-senyap, membuat PTZ bertukar senyap
128 pratetap dan 255 lata alamat protokol sambungan
Dalam Negeri Inisiatif VISCA dan / D protokol automatik teknologi pengenalan PELCO P, tidak perlu untuk menukar kod atau menu
teknologi rekaan auto flip asal (desktop / pemasangan siling)
Parameter teknologi:
| MODEL | Tevo-v1080 |
| sensor | 1 / 2.7 & # 8243; HD warna CMOS |
| Pixels berkesan | 2.1MP |
| Format video | 1080P30,720P30 |
| ZOOM | Focus tetap |
| Iris | Auto / Manual |
| Sudut Field of View | 120 & # 176; (W) |
| Focus | Auto / Manual / Push |
| Min. pencahayaan | 5.0Lux pada F2.0 |
| Imbangan putih | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| Shutter elektronik | 1-1 / 30-an |
| Pengurangan Bunyi Digital | / |
| Pampasan belakang-cahaya | On / Off |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt Putaran Sudut | Pan 360;, Til -45 ~ 90; |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Tilt) |
| Terminal kawalan | RS-232C / RS-422 |
| Protokol kawalan | VISCA, PELCO-P / D |
| Video antara muka output | USB 2.0 |
| suhu operasi | 0-50 ℃ |
| Kuasa | DC12V |
| Penggunaan kuasa | 12W |
| Berat | 1.66kg |
dimensi:
aksesori:
DC 12V penyesuai kuasa, kawalan jauh IR, manual, RS-232C talian kawalan siri, kabel USB2.0 (5 meter), kurungan & skru.
Menambah .: Room511-514, bangunan berteknologi Fengtian New, North Xuegang Road, Longhua dist baru. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

