Full HD 1080p USB Video Conference kamera untuk Bilik Mesyuarat (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Warna: Perak
Masa penghantaran: 2 Hari Selepas Pembayaran
Piksel berkesan: 2.1 Pixels Mega
Sistem isyarat: 1080p / 30 720p / 30
Kamera Antara Muka Kawalan: RS-232C / RS-422
Pengangkutan Pakej: webcam zoom optik kotak warna dengan PE Foam, Strong Carton International Standard pembungkusan
Asal: China
Jenis: Video Conferencing System
Komunikasi: Berwayar
Sensor: 1 / 2.8 "Exmorcmos
Lens: 10 X Optical
Terbina dalam Output Video: USB 2.0
Cap dagangan: Tenveo
Spesifikasi: CE, FC, ISO9001: 2008
Gambaran Keseluruhan Produk:
TENVEO menggabungkan 1080p tinggi output video digital dengan kemudahan tradisi USB 2.0, menyediakan penyelesaian persidangan video sesuai untuk pemasaran. Kamera persidangan 2.0 video USB, dengan 2.1 MP CMOS warna sensor, output resolusi tinggi imej kualiti gambar yang mencapai 1080p / 30 dan 720p / 30. Sokongan RS232C dan alat kawalan jauh RS422 (SONY VISCA, PELCO P / D protokol) antara muka, semua tetapan kamera dan pan / tilt / zum jauh kelajuan tinggi operasi kawalan komunikasi, tetapan PTZ pelbagai fungsi.
Field permohonan:
TENVEO kamera persidangan video HD 2.0 USB menyediakan satu penyelesaian yang ideal disesuaikan untuk persidangan video jauh, pendidikan jarak jauh, komunikasi perubatan dan Internet jauh dan sebagainya, dari ruang kerja terbuka kepada ruang pejabat peribadi dan ruang persidangan.
Ciri-ciri Produk:
1. Pakai 2.1 MP piksel berkesan, 1 / 2.8 "Exmor CMOS,
2. Video Format: 1080p / 30 720p / 30
3. USB 2.0 antara muka, pemasangan yang mudah dan operasi
4. antara muka USB2.0, akses untuk mengawal PTZ dan ZOOM
5. Di peringkat antarabangsa perintis teknologi motor ultra-senyap, membuat PTZ bertukar senyap
6. 64 pratetap dan 255 lata alamat protokol sambungan
7. Inisiatif Dalam Negeri VISCA dan / D protokol automatik teknologi pengenalan PELCO P, tidak perlu untuk menukar kod atau menu
8. asal direka teknologi flip auto (desktop / pemasangan siling)
Parameter teknologi:
| M Odel | TEVO-HD9620 |
| sensor | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| Pixels berkesan | 2.1MP |
| Format video | 1080P30, 720P30 |
| ZOOM | 20 X optik 12x zoom digital |
| Sudut Field of View | 355 ° |
| Focus | Auto / Manual |
| Min. pencahayaan | 0.25Lux pada F1.2 |
| Imbangan putih | Auto / Manual |
| S / N Ratio | > 50db |
| Shutter elektronik | 1 / 1-1 / 10,000S |
| Pengurangan Bunyi Digital | / |
| Pampasan belakang-cahaya | On / Off |
| Preset | 64 |
| Terminal kawalan | RS-232C / RS-485 |
| Protokol kawalan | VISCA, PELCO-P / D |
| Video antara muka output | USB 2.0 |
| suhu operasi | 0-50 |
| Kuasa | DC12V |
| Penggunaan kuasa | 12W |
| Berat | 1.4kg |
Perkhidmatan kami:
1, waranti 2years
2, perkhidmatan OEM
3, penghantaran yang cepat (2 hari selepas pembayaran diterima)
4, TT / Paypal boleh diterima
TENCEO Industrial Co., Ltd telah ditubuhkan pada tahun 2002, pengilang profesional kamera persidangan video, dengan CE, FCC, ISO9001: 2008 pensijilan. Kami komited untuk membekalkan teknologi tinggi, berkualiti tinggi dan penyelesaian persidangan video Pengajian. OEM boleh didapati.
Berharap untuk bekerjasama dengan anda!
Menambah .: Room511-514, bangunan berteknologi Fengtian New, North Xuegang Road, Longhua dist baru. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE:
Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706

