kamera persidangan video TEVO-HD9620 dengan HDMI / SDI output
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Komunikasi: Berwayar
OEM: ODM
Sensor: 1 / 2.8 "Exmor CMOS
Lens: 20 X Zoom optik, 12 X Digital Zoom
Terbina dalam Output Video: HDMI, HD-SDI
Bahasa: English atau sebagai disesuaikan
Cap dagangan: PUAS atau sebagai disesuaikan
Spesifikasi: 220x160x160mm
HS Kod: 8525
Jenis: Video Conferencing System
Kandungan: CMOS
Warna: hitam
Masa penghantaran: 3 Hari Selepas Pembayaran
Piksel berkesan: 2.1 Pixels Mega
Sistem isyarat: 1080 60p / 50p
Kamera Antara Muka Kawalan: RS-232C / RS-422
OSD: Ya
Pakej pengangkutan: standard antarabangsa pembungkusan
Asal: China
Gambaran Keseluruhan Produk:
PUS- O HD3 20 adalah kamera pintar video HD persidangan jenama kami yang tinggi, dengan SONY modul, memberikan 3.27MP imej resolusi tinggi. Semua tetapan kamera dan pan / tilt / zoom jauh kelajuan tinggi operasi kawalan komunikasi. Unik dipatenkan teknologi auto flip (desktop atau pemasangan siling), dengan 255 pratetap, tetapan PTZ pelbagai fungsi. RS232 dan RS422 kawalan jauh (SONY VISCA, PELCO P / D protokol) antara muka.
Field permohonan:
PUAS kamera persidangan video siri HD telah digunakan secara meluas dalam persidangan video, bilik persidangan, telepresence, persidangan berbilang pihak, jarak Learning, institusi pendidikan, latihan korporat, mesyuarat perniagaan, kerajaan, teleperubatan, perumahan ibadah, i nternet komunikasi, pemantauan, bilik mahkamah dan lain-lain .
Ciri-ciri Produk:
1. Full HD 1080p 50/60
2. 2 40 kali nisbah zoom berubah-ubah (20 x l zoom Optica dengan 12 x zoom Digital)
3. 1 / 2.8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI, YPbPr, DVI -Saya, HD MI output imej pada masa yang sama
5. output HD & SD isyarat pada masa yang sama
6. VISCA dan PELCO P / D protokol disokong
7. Satu alat kawalan jauh dengan empat kamera
8. mewah aloi bawah, mengurangkan suhu kamera, memastikan output imej mantap
9. terbina dalam akses internet RJ45, sokongan 10M / 100 internet
10. 255 pratetap jawatan oleh PC atau pengawal keyboard, 254 alamat boleh ditetapkan, secara automatik mengenal pasti
11. kaedah Multi kawalan yang tersedia, sokongan RS232 / 485 kawalan siri, tidak perlu untuk menukar kod c
12. Sesuai dengan persidangan video utama dan kuliah menangkap codec
Parameter teknologi:
| MODEL | PUS- O HD3 20 |
| Sens o r | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| Pixels berkesan | 3.27 MP |
| Video F ormat | 1080p / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720 P / 60, 720 P / 50, 720 P / 30, 720p / 25 |
| ZOOM | 20 & # 215; optik, 12 & # 215; Digital F = 4.7mm-94.0mm, F = 1.6 (W) -3.5 (T) |
| Iris | Auto / Manual |
| Sudut F ield V Kumpulan Dialog | 2,9 & # 176; (T) -55,4 & # 176; (W) |
| Focus | Auto / Manual / Push |
| Min. Saya llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| Imbangan putih | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| S Hutter elektronik | 1-1 / 10000s |
| Pengurangan Bunyi Digital | 2D / 3D |
| Back-cahaya C ompensation | On / Off |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt Putaran Sudut | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | ,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| Terminal kawalan | RS-232C / RS-422 |
| Protokol kawalan | VISCA, PELCO-P / D |
| O Video utput Saya nterface | 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| suhu operasi | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Kuasa | DC12V |
| Power C onsumption | 12W |
| Berat | 1.42kg / 2.9kg (sebelum / selepas pembungkusan) |
| rangkaian Parameter | |
| Rangkaian Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| Coding Standard | 1080p (1920 * 1080) |
| Protokol rangkaian | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, Onvif |
| Audio Stream | AAC-LC boardband pengekodan audio, kualiti bunyi yang tinggi. |
| antara muka rangkaian | Bulti akses masuk Internet RJ45, menyokong 10 M / 100 M data Internet |
Antara muka Pandangan:
aksesori:
Perkhidmatan kami:
1, waranti satu tahun
2, OEM & ODM perkhidmatan (bahasa, logo, pembungkusan ect ada)
3, penghantaran yang cepat (3-10 hari selepas pembayaran diterima)
4, TT / Paypal boleh diterima
. SZ Tenveo teknologi video co, L td ditubuhkan pada tahun 2002, pengilang profesional kamera persidangan video, dengan CE, FCC, ISO9001: sijil 2008. Kami komited untuk membekalkan teknologi tinggi, berkualiti tinggi dan penyelesaian persidangan video Pengajian. OEM dan ODM boleh didapati.
Berharap untuk bekerjasama dengan anda!

