Speakphone Mikrofon Persidangan untuk Zoom Persidangan Besar Rantai Daisy Omnidirectional
Model: Tevo - m5bex
* Sambungkan dua telefon speaker dengan kabel audio 3.5mm
* Dua speakerphone juga boleh digunakan secara berasingan
* 8 Array MIC Profesional Untuk mencapai 360 darjah Omni - Pickup bunyi arah, jejari audio maksimum boleh sehingga 12m × 15m (39.37ft × 49.2ft)
* Moving Office: Dibina - dalam bateri boleh dicas semula 8000amh dengan sehingga 17 jam waktu muzik
* Teknologi DSP Lanjutan, Pembatalan Echo Dupleks Penuh
* Bluetooth, dongle wayarles, sambungan USB, mudah digunakan: menghubungkan dalam beberapa saat ke komputer riba, telefon pintar dan tablet.
* Petunjuk LED
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Tenveo M5Bex Omnidirectional Daisy Chain Conference Microphone Speaker untuk Zoom Persidangan Besar




| Model No. | Tevo - m5b - ex |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Bateri | 8000mah (dibina - dalam bateri lithium); Masa muzik (sehingga 17 jam); Hayat bateri (panggilan) sehingga 27 jam; Masa caj terpantas: 3 jam; Secara kerap mengenakan masa: 6 jam (sokongan PD2.0/3.0 pengecasan, dengan kuasa maksimum sehingga 18W) |
| Jenis Sambungan | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack (Daisy - Versi rantai mempunyai 2x3.5mm Jack) |
| Saiz bilik mesyuarat untuk telefon speaker tunggal | 15-30㎡ |
| Saiz bilik mesyuarat untuk speakerphone rantai daisy | 30-60㎡ |
| Bertemu dengan telefon speaker tunggal | Sehingga 15 peserta |
| Bertemu dengan telefon speaker rantaian daisy | Sehingga 20-30 peserta |
| Julat pickup untuk telefon speaker tunggal | 6 meter (19.68 kaki) |
| Julat pickup untuk daisy chain speakerphone | 12 meter (39.37 kaki) |
| Mics | 4x array mics silikon analog |
| Jenis mikrofon | Omni - arah (julat pickup 360 darjah) |
| Kepekaan mikrofon | -38db |
| Volume Speaker | 120db |
| Snr | 62db |
| Pengurangan bunyi | Ya |
| Audio Duplex Penuh | Ya |
| Aec | Ya |
| Julat kekerapan | 100Hz hingga 20kHz |
| Pembesar suara | 5W/120dB |
| Antara muka | 1 x jenis - c, 1 x 3.5mm port rantai daisy, port audio 1 x 3.5mm |
| Keperluan sistem | Windows 7/8/10 atau ke atas, macOS 10.7 atau ke atas, Chrome OS v29.01547 atau lebih tinggi |
| Sokongan Permohonan | Perisian: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSplit, dll. |
| Suhu kerja | -10 darjah -+50 ijazah |
| Suhu penyimpanan | -10 darjah -+45 ijazah |
| Kelembapan penyimpanan | 20% - 90% RH (bukan kondensor) |
| Kelembapan bekerja | 20% - 80% RH (bukan kondensor) |
| Bekalan kuasa | 5v /3a atau 9v /2a |
| 1 unit saiz | Ø180mm × 37.4mm |
| Saiz 2 unit | 220 × 208 × 133mm (selepas pembungkusan) |
| 2 unit berat | 2*0.62kg/1.6kg (berat bersih/kasar) |
| Senarai Pembungkusan | 2*Telefon Speaker Bluetooth, 1*Kabel USB, 1*3.5mm Kabel Rantai Daisy, 1*Dongle Wireless, 1*OTG Adapter, 1*Manual Pengguna |
Cool tags: Speaker Mikrofon Persidangan untuk Zoom Persidangan Besar Rantai Daisy Omnidirectional, China, Pengilang, Borong, Harga, Harga Rendah, Dibuat di China










