Mikrofon Bilik Persidangan
Telefon pembesar suara Bluetooth Daisy Chain;
Audio Dupleks Penuh & Array Mics 360 darjah;
Algoritma Suara AI Terbina dalam & Teknologi Pickup Penyesuaian Auto;
Dilengkapi dengan 4 mikrofon omnidirectional digital MEMS sensitiviti tinggi;
Palam&main dengan mudah dengan Bluetooth, USB dan bicu mini ke peranti mudah alih;
Fungsi mesra pengguna, termasuk butang bisu mikrofon, panggilan dan kawalan kelantangan;
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
TEVO-NA200B New Arrival Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2.0 Bluetooth Speakerphone untuk Bilik Persidangan
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth Speakerphone boleh mengembangkan ruang mesyuarat anda.
Dengan Algoritma Suara AI terbina dalam & Teknologi Pickup Penyesuaian Auto, TEVO-NA200B boleh melaraskan volum secara automatik untuk mengoptimumkan keseimbangan volum sendiri.
Audio Dupleks Penuh & Array Mics 360 darjah, fon pembesar suara TEVO-NA200B boleh menyokong dwi bual. Ia dilengkapi dengan 4 mikrofon omnidirectional digital MEMS sensitiviti tinggi untuk memastikan semua orang didengari semasa telesidang.
Fon pembesar suara mudah alih NA200B serasi dengan semua peranti, perisian, aplikasi, dsb. Dengan teknologi pembentuk pancaran, NA200B boleh mengenal pasti kedudukan pembesar suara dengan tepat.
Anda boleh menikmati pertemuan anda di rumah, di pejabat atau semasa dalam perjalanan.

Ciri-ciri utama TEVO-NA200B:
Telefon pembesar suara Bluetooth Daisy Chain;
Audio Dupleks Penuh & Array Mics 360 darjah;
Algoritma Suara AI Terbina dalam & Teknologi Pickup Penyesuaian Auto;
Dilengkapi dengan 4 mikrofon omnidirectional digital MEMS sensitiviti tinggi;
Palam&main dengan mudah dengan Bluetooth, USB dan bicu mini ke peranti mudah alih;
Fungsi mesra pengguna, termasuk butang bisu mikrofon, panggilan dan kawalan kelantangan;
Dengan teknologi pembentuk rasuk, NA200B boleh mengenal pasti kedudukan pembesar suara dengan tepat.
Lebih banyak butiran produk TEVO-NA200B:
Sesuai Untuk Ruang Mesyuarat Kecil dan Sederhana
Telefon pembesar suara Bluetooth Tevo-NA200B memastikan semua orang didengari semasa panggilan persidangan,
menjadikan mesyuarat anda lebih cekap.

Audio Dupleks Penuh & Array Mics 360 darjah
4 mikrofon omnidirectional terbina dalam untuk membentuk 360-darjah pikap bunyi omni-directional,
sesuai untuk bilik mesyuarat seluas 20 meter persegi dan menyokong pertemuan langsung dengan kurang daripada 10 orang.

Masa Bersedia Lama
Bateri 5200mA berkapasiti besar terbina dalam menjadikan telefon pembesar suara mempunyai masa bercakap yang lama
(9j masa bekerja pada volum maksimum dan 90 hari masa siap sedia).

Pembesar Suara Bluetooth untuk telefon lembut:
Julat pengambilan suara 5m, kualiti suara yang luar biasa inci dan sejernih kristal untuk mesyuarat persidangan besar mediun;

Permukaan kalis air
Permukaan kalis air melindungi sepenuhnya daripada habuk dan air;

Reka bentuk mudah alih dan pepejal:
Mudah untuk bekerja dengan TENVEO NA200B di rumah, pejabat, luaran anda di mana-mana sahaja mengikut kehendak anda.

Semudah Pasang dan Main:
Tiada IT diperlukan. Persediaan dan penggunaan pembesar suara Bluetooth ini adalah mudah, hanya sambung dan dail masuk;
Serasi dengan semua platform UC terkemuka.

Boleh dasiy rantai 1 keping pembesar suara pembesaran (oleh Kabel RJ45), dan besarkan jarak pengambilan ge sehingga 10m.
Telefon pembesar suara pengembangan adalah untuk pilihan.

Sila hubungi kami jika anda berminat dengan Telefon Pembesar Suara Bluetooth Daisy Chain USB2.0 untuk Bilik Persidangan TEVO-NA200B.
Spesifikasi teknikal:
| Model | TEVO-NA200B |
| Bilik mesyuarat | 20-40m2 |
| Julat pikap | 5 Meter |
| Respons Kekerapan Mikrofon | 100Hz-22KHz |
| Mikrofon terbina dalam | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Keluaran maks | 85dB |
| Respons Kekerapan Pembesar Suara: | 100Hz-22KHz |
| Dupleks penuh | √ |
| Penindasan bunyi | √ |
| Kawalan keuntungan automatik | √ |
| Bekalan kuasa: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Suhu bekerja | 0 darjah -50 darjah (keadaan operasi) |
| Kelembapan | 20 peratus -85 peratus |
| Sokongan OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksesori | 1x Telefon Pembesar Suara Persidangan ; 1x Kad Jaminan |
| Antara muka | 1x antara muka jenis-B; 1x antara muka rangkaian RJ45; 1x Antara muka Line in/line out |
| Bekalan kuasa | Kuasa melalui USB (5v/500mA), bateri litium 5200mAH terbina dalam; |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Tambah: Tingkat B-8, Rumah Agam Fukang Keji, Jalan Yousong, Komuniti Fukang, Daerah Longhua, ShenZhen, China
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: tambah 86 135 5233 5495
Whatsapp: tambah 86 134 7469 0572
Skype: secara langsung:956467630_1
laman web: www.tenveo-video-conference.com
Cool tags: mikrofon bilik persidangan, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, dibuat di China








