
Mikrofon Persidangan arah Omni USB 360 darjah
Model:TEVO-NA200EX
Telefon pembesar suara rantai daisy 10M radio
antara muka USB
pembesar suara 98 dB
8 mikrofon, 2 pembesar suara
Pembatalan gema adaptif
Penjejakan suara manusia yang adaptif
Mikrofon omnidirectional sensitiviti tinggi
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Pembesar Suara Profesional 360 darjah Suara Pick-up USB Mikrofon 10M TEVO-NA200EX

Rantaian Daisy/Gunakan Sendiri Sesuai Untuk Ruang Mesyuarat – Telefon pembesar suara TEVO-NA200EX menampilkan fungsi rantai daisy, 1 pembesar suara persidangan melata mengembangkan ruang mesyuarat anda yang berkesan, menyampaikan audio yang hebat untuk persidangan kolaboratif. Ia adalah peningkatan baharu berdasarkan M2 dengan mengambil kira keperluan pelanggan kami. Bahagian yang terbaik ialah anda bukan sahaja boleh membawa NA200 plus NA200S ke mesyuarat yang lebih besar, membenarkan lebih ramai peserta mengambil bahagian dalam panggilan persidangan, tetapi menggunakan bersendirian untuk 2 bilik kecil sebagai dua pembesar suara M2.
Algoritma Suara & Teknologi Pickup Penyesuaian Auto – skype fon pembesar suara menggunakan algoritma VoiceIA berasaskan AI untuk menghapuskan hingar mengikut dinamik persekitaran, menyekat gema dengan berkesan, supaya menapis hingar ambien dalam persekitaran terbuka memastikan anda dengan bunyi imersif yang hebat. Sementara itu, pembesar suara NA200EX dilengkapi dengan susunan mikrofon digital kepekaan tinggi yang boleh mengenal pasti jarak sumber bunyi, melaraskan volum bunyi secara automatik untuk merealisasikan keseimbangan volum sendiri.
Audio Dupleks Penuh & 360 darjah Mics Array NA200EX fon pembesar suara menyokong dwi bual. Bantu anda mengadakan persidangan berbilang pihak di mana-mana sahaja tanpa bimbang tentang jarak yang menghalang komunikasi bersatu anda dengan rakan kongsi perniagaan anda untuk mendapatkan panggilan yang berjaya. Fon pembesar suara NA200EX dilengkapi dengan 8 mikrofon omnidirectional digital MEMS sensitiviti tinggi untuk memastikan semua orang didengari semasa telesidang, yang berbeza daripada reka bentuk mikrofon tunggal tradisional, yang mencapai pengambilan 360 darjah sebenar.
Keserasian Tinggi & Pelbagai Sambungan Telefon pembesar suara mudah alih NA200EX serasi dengan pelbagai peranti, perisian/apl. Tidak kira anda menggunakan window7/8/10, Mac OS, Android atau IOS, pembesar suara persidangan boleh disambungkan dengan mudah. Telefon pembesar suara NA200EX juga menyokong telefon lembut yang biasa digunakan seperti Zoom, Skype untuk perniagaan, WebEx, Google Hangout dan lain-lain.
Reka Bentuk Penunjuk Led & Saiz Mudah Alih dengan Sarung Dengan teknologi membentuk rasuk, NA200EX mengenal pasti dengan tepat kedudukan orang yang bercakap dan menunjukkan suara pada sudut yang berbeza melalui lampu LED. Lebih-lebih lagi, lampu cincin akan memberitahu anda dengan jelas kelantangan, kuasa dan status sambungan siri NA200. Memandangkan kemunculan ahli perniagaan, telefon pembesar suara persidangan NA200EX dilengkapi dengan sarung pelindung untuk membawanya dengan mudah! HANYA bawa telefon pembesar suara NA200EX ke pejabat/rumah atau semasa melancong!

Telefon Pembesar Suara Tanpa Wayar Profesional 360 darjah Voice Pick-up USB Microphone harga dan spesifikasi seperti di bawah:


Rantai daisy boleh 1 pcs pembesar suara pembesar suara (oleh Kabel RJ45), dan besarkan jarak pengambilan ge sehingga 10m.
Telefon pembesar suara pengembangan adalah untuk pilihan.

1.Penghantaran:
Untuk pesanan sampel, kami mempunyai produk dalam stok; penghantaran hari yang sama apabila kami mendapat pesanan;
Untuk pesanan pembelian, kami akan menghantar dalam masa 3-7 hari bekerja;
2. Pembungkusan:
Pembungkusan buih di dalam; pembungkusan kadbod standard di luar.

Maklumat Syarikat

Sila hubungi kami jika anda berminat dengan Telefon Pembesar Suara Profesional 360 darjah Voice Pick-up USB Microphone Harga 10J
Spesifikasi teknikal TEVO-NA200EXsistem persidangan audio:
| Model | TEVO-NA200EX |
| Bilik mesyuarat | 5m (16.4 kaki) tambah |
| Julat pikap | 5 tambah 5 Meter |
| Respons Kekerapan Mikrofon | 100Hz-22KHz |
| Mikrofon terbina dalam | 4 |
| Bluetooth | Tidak |
| Keluaran maks | 85dB |
| Respons Kekerapan Pembesar Suara: | 100Hz-22KHz |
| Dupleks penuh | √ |
| Penindasan bunyi | √ |
| Kawalan keuntungan automatik | √ |
| Bekalan kuasa: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Suhu bekerja | 0 darjah -50 darjah (keadaan operasi) |
| Kelembapan | 20 peratus -85 peratus |
| Sokongan OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksesori | 1x Telefon Pembesar Suara Persidangan ; 1x Kad Jaminan |
| Antara muka | 1x antara muka jenis-B; 1x antara muka rangkaian RJ45; 1x Antara muka Line in/line out |
| Bekalan kuasa | Kuasa melalui USB (5v/500mA), bateri litium 5200mAH terbina dalam; |
Cool tags: Mikrofon Persidangan arah Omni USB 360 darjah, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, buatan China





