
USB3.0 Mikrofon Omnidirectional
Model:TEVO-M5
Radio pikap 6M 360 darjah
USB ke PC, Bluetooth dengan dongle ke telefon mudah alih dan PAD
Penunjuk semua kesetiaan tinggi terbina dalam menyediakan pikap audio 360 darjah
Pembatalan gema dan pengurangan hingar
Serasi dengan semua platform UC terkemuka
Sesuai untuk PC, telefon pintar atau tablet)
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
USB3.0 Mikrofon Omnidirectional

Radio pikap 6M 360 darjah
USB/Bluetooth Dongle ke PC/Mobil
Penunjuk semua kesetiaan tinggi terbina dalam menyediakan pikap audio 360 darjah
4 mikrofon dan 1 pembesar suara
Pembatalan gema dan pengurangan hingar
Serasi dengan semua platform UC terkemuka
Sesuai untuk PC atau tablet

Reka bentuk mudah alih yang eksklusif supaya anda boleh menjadi mudah alih dengan reka bentuk yang ringan, kantung perjalanan pelindung dan hayat bateri selama 14 jam masa bercakap.
Sesuai untuk bilik mesyuarat dalam lingkungan 60-80 meter persegi. Menyokong mesyuarat di tapak kurang daripada 20 orang.
Menyokong output main balik audio 3.5mm, boleh menjadi fon kepala atau pembesar suara luaran.
Berfungsi dengan kebanyakan UC, persidangan video dan apl komunikasi awan seperti ZOOM, Vidyo, Webex, Skype untuk perniagaan, Google hangout dan sebagainya.



Spesifikasi Teknologi Telefon Pembesar Suara Bluetooth TEVO-M5 | |
| jenis produk | Fon pembesar suara USB / Bluetooth |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Bateri | 8000mAH(Bateri litium terbina dalam); Masa muzik (sehingga 14 jam); Hayat bateri(panggilan) sehingga 27 jam; Masa pengecasan sehingga 3 jam(Sokong PD2.0/3.0 pengecasan, dengan kuasa maksimum sehingga 18W) |
| Jenis sambungan | Bicu USB/Bluetooth/Wayarles/3.5mm |
| Saiz bilik mesyuarat | 15-30㎡ |
| Berjumpa dengan | Sehingga 15 peserta |
| Julat pikap | 6 meter (19.68 kaki) |
| Mic | 4x Susunan Mics Profesional |
| Jenis mikrofon | Omni-directional (julat pengambilan 360 darjah) |
| Kepekaan mikrofon | -27dBFS |
| Pengurangan bunyi | ya |
| Audio dupleks penuh | ya |
| AEC | ya |
| Jarak frekuensi | 100Hz hingga 22kHz |
| Penceramah | 5W/120dB |
| Antara muka | 1 x Jenis-C, port audio 1 x 3.5mm |
| Keperluan Sistem | Windows 7/8/10 ke atas, MacOS 10.7 ke atas, Chrome OS V29.01547 atau ke atas |
| Sokongan aplikasi | Perisian: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS dan Xsplit, dsb. |
| Suhu kerja | 0 darjah --50 darjah |
| Suhu penyimpanan | -10 darjah -- +60 darjah |
| Kelembapan kerja | 20% -- 85% RH (bukan pemeluwapan) |
| Bekalan kuasa | USB: 5V DC @ 500 mA Maksimum |
| Saiz produk | 180mm*180mm*34.7mm/220*108*83mm(sebelum/selepas pembungkusan) |
| Berat produk | {{0}}.62KG /0.95 KG(Bersih / Berat Kasar) |
Sila hubungi kami jika anda berminat dengan TEVO-M5
Cool tags: USB3.0 Mikrofon Omnidirectional, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, buatan China






