Mikrofon dan Pembesar Suara Persidangan Web
Model:TEVO-NA100
-Built-in 3 mikrofon omni-arah berprestasi tinggi
-Pembatalan Echo dan pengurangan bunyi bising
-USB 2.0 & 3.5mm antara muka audio
-3M pickup redios
-Petunjuk LED
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
mikrofon persidangan web dan pembesar suara:

Menyerlahkan
Bunyi yang jelas untuk mesyuarat yang cekap
Pastikan semua orang didengar dengan 3 mikrofon Omni-directional terbina dalam dan rodios 3m
Antara muka audio USB 2.0 & 3.5mm
Sambungkan dengan mudah ke PC atau Komputer Riba anda melalui USB2.0 dan Palamkan kabel bicu 3.5 mm yang dilampirkan ke dalam port set kepala pada peranti mudah alih anda.
Teknologi Pemprosesan Isyarat Digital (DSP)
Pembatalan Echo dan pengurangan bunyi bising memberikan bunyi yang jelas tanpa sebarang gema atau gangguan
Petunjuk LED
Penunjuk LED merah dan biru intuitif memberi anda panduan visual
Beberapa gambar sebenar



Produk Berkaitan

Spesifikasi
| Parameter yang disyorkan | |
| Saiz bilik | 10-15㎡ |
| Peserta | 3-5 |
| Parameter mikrofon | |
| Ambil jarak | 3M |
| Kekerapan respons | 30-16KHz |
| Mikrofon terbina dalam | 3 |
| Mikrofon lanjutan | tiada / tidak boleh dikembangkan |
| Penceramah | |
| Keluaran maksimum (dB) | 83dB |
| Kekerapan respons | 30-16KHz |
| Audio | |
| Dupleks penuh | √ |
| Penindasan bunyi (DNR) | √ |
| Keuntungan Automatik (AGC) | √ |
| Antaramuka Sambungan | |
| Antaramuka USB | √ |
| Sambungan Bluetooth | N/A |
| Pakej | |
| Saiz produk | Φ140 x 32mm |
| Saiz pembungkusan | 245x170x50mm |
| Berat badan | 0.5kg |
| Aksesori | (1.8m) Manual kes penyimpanan kabel USB |
| Persekitaran operasi | |
| Sistem yang berkenaan | windows XP |
| windows Vista | |
| windows 7/8/10 | |
| Kuasa | USB:5 V DC @ 300 mA Maksimum |
| Suhu kerja | 5°C—40°C |
| Suhu penyimpanan | -30°C—55°C |
| Bateri terbina dalam | N/A |
| Piawaian | FCC / CE / RoHS |
| Saiz produk | Φ140 x 32mm |
| Saiz pembungkusan | 245x170x50mm |
| Berat badan | 0.5kg |
| Aksesori | Kabel USB, Membawa sarung, Manual |
Apa yang ada dalam kotak 1 X Mikrofon1 x kabel USB1 x Membawa case1 x Manual
Cool tags: mikrofon dan pembesar suara persidangan web, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, dibuat di China









