Auto Fokus USB Webcam Untuk Persidangan Video
Model:TEVO-VA200 Pro
Nama:Audio dan Video semua dalam satu Webcam
Penderia imej:1/2.7 penderia CMOS (OV2710)
Zum: Fokus tetap
Resolusi:1920×1080
Antara Muka:Mikro USB2.0
Kanta: sudut pandangan lebar 2.2mm
Piksel berkesan: 2.10 mega piksel
Format Pemampatan Video:MJPEG,YUV
Bekalan kuasa: bekalan kuasa USB, 5V, 70mA
2 mikrofon arah Omni terbina dalam dan 2 Pembesar Suara
Sudut Pandangan Mendatar:Pepenjuru: 124 darjah , Mendatar: 112 darjah , Menegak: 82 darjah
Sistem sokongan:Windows:10, 8.1, 8, 7 dan macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Perisian yang serasi: Zum, Jeans Biru, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Pergi ke Mesyuarat dll
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Auto Fokus USB Webcam untuk Persidangan Video









| Model | TEVO-VA200 Pro |
| nama | Audio dan Video semua dalam satu Webcam |
| Sensor imej | 1/2.7 penderia CMOS (OV2710) |
| Lensa | Sudut pandangan lebar 2.2mm |
| Piksel berkesan | 2.10 mega piksel |
| Zum | Fokus tetap |
| Antara muka | USB Mikro2.0 |
| Format Pemampatan Video | MJPEG,YUV |
| Resolusi | 1920×1080 |
| Sudut Pandangan Mendatar | Diagonal: 124 darjah , Mendatar: 112 darjah , Menegak: 82 darjah |
| Pencahayaan minimum | 350Lux |
| Bekalan kuasa | Bekalan kuasa USB, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Mikrofon arah Omni terbina dalam |
| Penceramah | 2 Pembesar Suara Terbina dalam |
| MOD | 50cm |
| Imbangan Putih | Auto |
| FPS | Max 30fps(MJPG) |
| Panjang kabel | 3m |
| Sistem sokongan | Windows:10, 8.1, 8, 7 dan macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Perisian yang serasi | Zum, Jeans Biru, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Pergi ke Mesyuarat dll |
| Aksesori | Kabel USB, Manual pengguna |
| Penggunaan kuasa | 2w |
| Kekerapan pembesar suara | 20Hz-20KHz |
| Impedans | 4Ω |
| Keluaran maksimum | 85dB |
| Arah Mikrofon | Omnidirectional |
| Sensitiviti | -33dBFS |
| Kekerapan mikrofon | 20Hz-20KHz |
| Julat angkat (radio) | 3m |
| Saiz produk | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Berat produk | 0.33 g |
Cool tags: auto fokus usb webcam untuk persidangan video, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, dibuat di China













