Pemacu Percuma Palam Dan Mainkan Kamera Web Rumah USB Terbina Dalam Mikrofon
Model:TEVO-VA4K
Nama:Audio dan Video semua dalam satu Webcam
Penderia imej:1/2.3 penderia CMOS (SONY IMX377)
Zum: Fokus tetap
Antara Muka:Mikro USB2.0
Kanta: sudut pandangan lebar 2.2mm
Piksel berkesan: 11.10 mega piksel
Format Pemampatan Video:MJPEG,YUV
Resolusi:4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Medan Pandangan:Pepenjuru: 124 darjah , Mendatar: 112 darjah , Menegak: 82 darjah
2 mikrofon arah Omni terbina dalam dan 2 Pembesar Suara
Sistem sokongan:Windows:10, 8.1, 8, 7 dan macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Perisian yang serasi :Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Pergi ke Mesyuarat dll
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Pemacu Percuma Palam Dan Mainkan Kamera Web Rumah USB Terbina dalam Mikrofon
Pembingkaian Auto AI pada 2K












| Model | TEVO-VA4k |
| Nama | Audio dan Video semua dalam satu Webcam |
| Sensor imej | Penderia CMOS 1/2.3 (SONY IMX377) |
| Lensa | Sudut pandangan lebar 2.2mm |
| Piksel berkesan | 11.10 mega piksel |
| Zum | Fokus tetap |
| Antara muka | USB Mikro2.0 |
| Format Pemampatan Video | MJPEG,YUV |
| Resolusi | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Medan Pandangan | Diagonal: 124 darjah , Mendatar: 112 darjah , Menegak: 82 darjah |
| Pencahayaan minimum | 350Lux |
| Bekalan kuasa | Bekalan kuasa USB, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Mikrofon arah Omni terbina dalam |
| Penceramah | Pembesar Suara Terbina dalam |
| MOD | 50cm |
| Imbangan Putih | Auto |
| FPS | Maks 30fps(MJPG) |
| Panjang kabel | 3m |
| Sistem sokongan | Windows:10, 8.1, 8, 7 dan macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Perisian yang serasi | Zum, Jeans Biru, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Pergi ke Mesyuarat dll |
| Aksesori | Kabel USB, Manual pengguna |
| Penggunaan kuasa | 2w |
| Kekerapan pembesar suara | 20Hz-20KHz |
| Impedans | 4Ω |
| Keluaran maksimum | 85dB |
| Arah Mikrofon | Omnidirectional |
| Sensitiviti | -33dBFS |
| Kekerapan mikrofon | 20Hz-20KHz |
| Julat angkat (radio) | 3m |
| Saiz produk | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Berat produk | 0.33 g |
Cool tags: palam pemacu percuma dan mainkan kamera web rumah usb terbina dalam mikrofon, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, buatan China









