12x Zoom 4K Video Conference Camera dengan HDMI USB POE NDI
Model No.:Tevo ((1 )vl12u ndi
* 12x zoom optik
* Sony imx 415 1/2.8 "sensor cmos, 8.29 mega pixel
* Kualiti imej UHD4K, sudut pandangan lebar
* HDMI USB, Output Video RJ45 (Sokongan POE & IP Streaming)
* Pergerakan PTZ yang tepat, licin dan senyap (PAN: 350 darjah, kecondongan: 180 darjah)
* 2d dan 3d Nr untuk kualiti video terbaik dalam keadaan pencahayaan yang berbeza
* Pratetap: 10 melalui tetapan jauh IR (256 melalui RS232)
* Sokongan Visca, Pelco - P, dan Pelco - D Protokol, RS232/RS485/IP/IR Remote Control
* Protokol Rangkaian: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, dll.
* Penempatan desktop sokongan, gunung siling, gunung dinding dan tripod mount (mount terbalik)
* Menyokong POE/NDI: Boleh menguasai, mengawal, menetapkan dan pratonton video melalui satu kabel Ethernet.
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk

Kamera VL12U 4K dilengkapi dengan POE, USB3.0, Sony Sensor, Lensa 4K, 12x Optical Zoom, dan Sistem Imej Ultra - HD. Ia menyampaikan video tajam, warna yang luar biasa, dan ketepatan optik yang luar biasa. Ia dibina - dalam teknologi Al mengoptimumkan keseimbangan cahaya untuk menekankan wajah dan menjadikan semula jadi - mencari nada kulit walaupun dalam keadaan redup atau latar belakang. Di samping itu, zoom optik 12x dengan 70.82 darjah sudut mendatar lebar membolehkan dengan mudah memenuhi keperluan medium hingga besar - bilik mesyuarat bersaiz.





| Model No. | VL12U NDI |
| Sensor imej | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| Piksel berkesan | 8.29mp, 16: 9 |
| Format video | HDMI (4kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; |
| Zum optik | 12x Zoom |
| Kanta | f =3.9-46.8 mm |
| Aperture | F1.6-F2.8 |
| Sudut mendatar | 70.82 darjah (w) -6.48 darjah (t) |
| Sudut menegak | 47.72 darjah (w) -73.66 darjah (t) |
| Sudut pepenjuru | 78.58 darjah (w) -7.42 darjah (t) |
| Pampasan latar belakang | Sokongan |
| Snr | >50db |
| Fokus | Auto / manual |
| Pengurangan bunyi digital | Pengurangan bunyi 2d & 3d |
| Dedahan | Auto / manual |
| Antara muka video | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Format pemampatan video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lan | 10m/100m Port Ethernet Adaptive; Menyokong POE IEEE802.3af |
| Protokol Rangkaian | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Sokong VISCA melalui IP |
| Protokol Kawalan | Visca/pelco - d/pelco - p; Kadar Baud: 38400/9600/4800/2400 |
| Antara muka kawalan | RS232 (input sahaja), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Putaran pan/kecondongan | ± 175 darjah, -90 darjah-+90 darjah |
| Kelajuan kawalan pan | 0.1 -80 darjah /sec |
| Kelajuan kawalan kecondongan | 0.1 -60 darjah /sec |
| Nombor pratetap | Pengguna boleh menyediakan sehingga 255 pratetap (10 pratetap dengan jauh IR) |
| Sistem operasi | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 atau lebih tinggi, Linux (diperlukan untuk menyokong UVC.) |
| Voltan input | DC 12V |
| Arus input | 2.0a (max.) |
| Penggunaan kuasa | 13W (Max.) |
| Suhu kedai | -20 darjah hingga 60 darjah |
| Menyimpan kelembapan | 20% -90% RH |
| Suhu kerja | 0 darjah hingga 40 darjah |
| Kelembapan bekerja | 20% -80% RH |
| Dimensi (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (sebelum/ selepas pembungkusan) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (berat bersih/ kasar) |
| Aksesori | Kamera 1 x; 1 x kabel USB; 1 x penyesuai kuasa; Kawalan jauh 1x IR; 1 x dinding gunung; 1 x manual |
| Mfg. Waranti | 3 tahun Bahagian Standard & Waranti Buruh |
Cool tags: Kamera Persidangan Video Zoom 4K 12x dengan HDMI USB Poe Ndi, China, Pengilang, Borong, Harga, Harga Rendah, dibuat di China
Anda mungkin juga berminat
-

Kamera web video terbaik dengan 4K 30fps untuk persi...
-

4K USB 2.0 Kamera Persidangan Video PTZ Kawalan Jauh...
-

4K Video Conferencing Camera Tele - penyelesaian mes...
-

Webcam FHD 4K dengan dibina - dalam mikrofon untuk S...
-

4x Zum EPTZ Web Camera USB2.0 Output Video Untuk Per...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference Webcam USB untuk VM...






