4K Live Streaming NDI Camera 12x Conference Camera dengan Output Video IP USB HDMI
Model No.: TEVO-VL12U NDI
* 12x zoom optik
* Sony imx 415 1/2.8 "sensor cmos, 8.29 mega pixel
* Kualiti imej UHD4K, sudut pandangan lebar
* HDMI USB, Output Video RJ45 (Sokongan POE & IP Streaming)
* Pergerakan PTZ yang tepat, licin dan senyap (PAN: 350 darjah, kecondongan: 180 darjah)
* 2d dan 3d Nr untuk kualiti video terbaik dalam keadaan pencahayaan yang berbeza
* Pratetap: 10 melalui tetapan jauh IR (256 melalui RS232)
* Sokongan Visca, Pelco-P, dan Pelco-D Protokol, RS232/RS485/IP/IR Kawalan jauh
* Protokol Rangkaian: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, dll.
* Penempatan desktop sokongan, gunung siling, gunung dinding dan tripod mount (mount terbalik)
* Menyokong POE/NDI: Boleh menguasai, mengawal, menetapkan dan pratonton video melalui satu kabel Ethernet.
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk

Kamera VL12U 4K dilengkapi dengan POE, USB3. 0, Sony Sensor, Lensa 4K, Zum Optik 12x, dan Sistem Imej Ultra-HD. Ia menyampaikan video tajam, warna yang luar biasa, dan ketepatan optik yang luar biasa. Teknologi terbina dalamnya mengoptimumkan keseimbangan cahaya untuk menekankan wajah dan menjadikan nada kulit yang kelihatan semulajadi walaupun dalam keadaan gelap atau latar belakang. Di samping itu, zoom optik 12x dengan 70.82 darjah sudut mendatar lebar membolehkan dengan mudah memenuhi keperluan bilik mesyuarat sederhana hingga besar.





| Model Nombor | VL12U NDI |
| Sensor imej | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| Piksel berkesan | 8.29mp, 16: 9 |
| Format video | HDMI (4kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3. 0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; |
| Zum optik | 12x Zoom |
| Kanta | f =3. 9-46. 8mm |
| Apertur | F1.6-F2.8 |
| Sudut mendatar | 70.82 darjah (w) -6. 48 darjah (t) |
| Sudut menegak | 47.72 darjah (w) -73. 66 darjah (t) |
| Sudut pepenjuru | 78.58 darjah (w) -7. 42 darjah (t) |
| Pampasan latar belakang | Sokongan |
| Snr | >50db |
| Fokus | Auto / manual |
| Pengurangan bunyi digital | Pengurangan bunyi 2d & 3d |
| Dedahan | Auto / manual |
| Antara muka video | HDMI, USB3. 0 C, RJ45 |
| Format pemampatan video | H.264,H.265,MJPG,YUY2 |
| Lan | 10m/100m Port Ethernet Adaptive; Menyokong POE IEEE802.3af |
| Protokol Rangkaian | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Sokong VISCA melalui IP |
| Protokol Kawalan | VISCA/PELCO-D/PELCO-P; Kadar Baud: 38400/9600/4800/2400 |
| Antara muka kawalan | RS232 (input sahaja), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Putaran pan/kecondongan | ± 175 darjah, -90 darjah-+90 darjah |
| Kelajuan kawalan pan | 0. 1 -80 darjah /sec |
| Kelajuan kawalan kecondongan | 0. 1 -60 darjah /sec |
| Nombor pratetap | Pengguna boleh menyediakan sehingga 255 pratetap (10 pratetap dengan jauh IR) |
| Sistem operasi | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 atau lebih tinggi, Linux (diperlukan untuk menyokong UVC.) |
| Voltan input | DC 12V |
| Arus input | 2. 0 a (max.) |
| Penggunaan kuasa | 13W (Maks.) |
| Suhu kedai | -20 ijazah hingga 60 darjah |
| Menyimpan kelembapan | 20% -90% RH |
| Suhu kerja | 0 ijazah hingga 40 darjah |
| Kelembapan bekerja | 20% -80% RH |
| Dimensi (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (sebelum/ selepas pembungkusan) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (berat bersih/ kasar) |
| Aksesori | Kamera 1 x; 1 x kabel USB; 1 x penyesuai kuasa; Kawalan jauh 1x IR; 1 x dinding gunung; 1 x manual |
| Mfg. Waranti | 3 tahun Bahagian Standard & Waranti Buruh |
Cool tags: 4K Live Streaming NDI Camera 12x Conference Camera dengan HDMI USB IP Output Video, China, Pengilang, Borong, Harga, Harga Rendah, Dibuat di China
Anda mungkin juga berminat
-

Kamera web video terbaik dengan 4K 30fps untuk persi...
-

Webcam usb untuk bilik persidangan
-

Webcam FHD 4K dengan dibina - dalam mikrofon untuk S...
-

4x Zum EPTZ Web Camera USB2.0 Output Video Untuk Per...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference Webcam USB untuk VM...
-

Kamera Penstriman Langsung Profesional 12x Zoom 4K P...






