Kamera Persidangan PTZ 4K UHD Dengan Zum Optik 12X USB3.0 HDMI
Model: TEVO-VHD12U-4K
* Peleraian keluaran Ultra UHD 4K 3840 x 2160
* 8.29 megapiksel 1/2.8''SONY CMOS sensor dengan 30fps
* 12x zum optik dengan 89.5 darjah FOV
* Pratetap: 10 melalui tetapan jauh IR (255 melalui RS232/485)
* NR 2D dan 3D untuk kualiti video terbaik dalam keadaan pencahayaan yang berbeza
* Menyokong protokol Visca, Pelco-P dan Pelco-D, Kawalan Kamera RS232/RS485
* Sokongan pelekap siling, pelekap di dinding dan pelekap tripod (Boleh lekap terbalik)
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Tenveo 4K UHD USB3.0/HDMI 12X Zoom Optik Kamera Persidangan PTZ

Tingkatkan pengalaman kerjasama maya anda denganTenveo 4K UHD USB3.0/HDMI 12X Zoom Optik Kamera Persidangan PTZ. Penyelesaian muktamad untuk menangkap visual yang menakjubkan semasa Persidangan Video, Perkhidmatan Gereja, Acara Ibadah, Latihan Kumpulan, Sesi Pendidikan dan Penstriman Langsung.

【𝟒𝐊 𝐔𝐇𝐃 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐐𝐑𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞, sediakan setiap butiran pengalaman mengasyikkan dengan Kamera Bilik Persidangan Tenveo UHD 4K PTZ. Dengan resolusi 4K yang luar biasa, Zum Optik 12X, Sensor CMOS 1/2.8'', Kanta 8.29 megapiksel dan FOV 90 darjah, kini anda boleh menangkap visual terperinci yang menakjubkan yang menghidupkan mesyuarat atau acara maya anda. Kanta sudut lebar memastikan tiada peserta yang tercicir daripada bingkai, manakala Zum 12X membolehkan pembesar suara dan penyampai jarak dekat.


【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】Tenveo PTZ Camera boleh dikawal dari jauh untuk berputar 350 darjah (±175 darjah ) secara mendatar dan 180 darjah (±90 darjah ) secara menegak dengan cara yang tepat, lancar dan senyap. Ia juga menyokong 10 tetapan pratetap melalui Kawalan Jauh IR dan tersedia untuk menyediakan sehingga 255 pratetap melalui antara muka RS232 dan RS485 untuk kawalan profesional. Cara yang mudah boleh mengawal kuali kamera PTZ, condong, zum dan bergerak ke kedudukan pratetap untuk urutan dekat.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐝𝐎𝐩𝐝𝐜 Persidangan video Kamera menyokong saluran output video termasuk USB3.0 dan HDMI. Penggunaan jarak yang berkesan disyorkan: USB-15m/49.21ft, HDMI-30m/98.42ft. Sambung dengan lancar ke platform persidangan video popular seperti Skype, Zoom, OBS dan YouTube melalui USB3.0 atau HDMI. Sementara itu, ia secara serentak boleh mengeluarkan video maks 1080p@60fps daripada penstriman langsung HDMI(MJPG/H.264/H.265). Ia adalah penyelesaian yang sempurna untuk mesyuarat dalam talian perniagaan kumpulan kecil atau sederhana.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐝 𝐝𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】Kamera PTZ boleh serasi dengan perisian video/mesyuarat popular semasa, termasuk Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, Hang Mes, jadi Google. Ia menyokong Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android atau lebih tinggi. Kamera penstriman juga digunakan secara meluas dalam panggilan video, persidangan video, kursus dalam talian, siaran langsung gereja, Kuliah Kolej, Tele-Perubatan, latihan jarak jauh, wawancara jauh, pendidikan jarak jauh, dsb.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐝𝐎𝐩𝐝𝐝 gaya pemasangan & pemasangan skru disertakan). Dan Tenveo menawarkan perkhidmatan selepas jualan yang sangat baik dan perkhidmatan sokongan teknikal seumur hidup (perkhidmatan naik taraf perisian tegar dll). Hubungi kami jika anda mempunyai sebarang soalan, kami dengan senang hati akan membalas anda dalam masa 24 jam dan pastinya memberikan anda penyelesaian yang memuaskan.

| Model Nombor | VHD12U{{1}k |
| Sensor | 1/2.8''SONY CMOS |
| Piksel Berkesan | 8.29mega piksel |
| Zum | zum optik 12x |
| Lensa | f=3.42-40.02mm |
| Apertur | F1.88-3.77 |
| Sudut Mendatar | 80.56(W)-7.89 darjah (T) |
| Sudut Menegak | 49.61 darjah (W)-4.46 darjah (T) |
| Sudut pepenjuru | 89.51 darjah (W)-9.04 darjah (T) |
| Output Video | USB 3.{1}, HDMI |
| Format Pengekodan Video | H.264,H.265,MJPG,YUY2 |
| Resolusi Video | 4K(3840*2160) |
| Piawaian Isyarat | NTSC/PAL |
| Kedudukan Pratetap | Pengguna boleh menyediakan sehingga 255 pratetap (10 pratetap oleh alat kawalan jauh IR) |
| Antara Muka Kawalan | RS-232 (input sahaja), RS-485, USB |
| Pengatup | 1/30s-1/10000s, auto |
| Kadar Baud | 2400/4800/9600/38400bps |
| Protokol Kawalan | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS-485}) |
| Protokol USB | UVC1.1 |
| Pencahayaan Minimum | {}.1Lux |
| SNR | Lebih besar daripada atau sama dengan 50dB |
| Putaran Mendatar | 350 darjah (±175 darjah ) 0.1 darjah /s-100 darjah /s |
| Putaran Menegak | 180 darjah (±90 darjah )0.1 darjah /s-80 darjah s |
| Bekalan Kuasa | DC 12V % 2f2A |
| Penggunaan Kuasa | 12W |
| Suhu Kerja | 0 darjah hingga 40 darjah |
| Kelembapan Kerja | 20%-80% RH |
| Suhu Simpan | -20 darjah hingga 60 darjah |
| Simpan Kelembapan | 20%-90% RH |
| Saiz Produk | 247.1*152*169.6mm/285*217*197mm(sebelum / selepas pembungkusan) |
| Berat Produk | 1.37kg/2.45kg (bersih / berat kasar) |
Cool tags: kamera persidangan uhd 4k ptz dengan zum optik 12x usb3.0 hdmi, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, buatan China
Anda mungkin juga berminat
-

Kamera web video terbaik dengan 4K 30fps untuk persi...
-

4K USB 2.0 Kamera Persidangan Video PTZ Kawalan Jauh...
-

Sistem Persidangan Peralatan Pejabat 4K 12x Optik Zo...
-

Webcam FHD 4K dengan dibina - dalam mikrofon untuk S...
-

4x Zum EPTZ Web Camera USB2.0 Output Video Untuk Per...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference Webcam USB untuk VM...







