AI Auto Tracking 30x 1080p 60fps PTZ Camera NDI SDI/LAN/HDMI/USB3.0
Model: Tevo - VHD630A ndi
* 1/2.8''''''Sony CMOS, 2.07 mega pixel, crystal clear hd1080p@60fps kualiti video
* 70 darjah sudut pandangan lebar + 30 x zoom optik - sesuai untuk medium ke bilik besar
* NDI + POE disokong
* Pergerakan PTZ yang tepat, licin dan senyap (PAN: 350 darjah, kecondongan: 180 darjah)
* 2d dan 3d Nr untuk kualiti video terbaik dalam keadaan pencahayaan yang berbeza
* Output video USB/HDM1/SDI/RJ45
* Suppot Live Streaming di Facebook dan YouTube, juga berfungsi dengan baik dengan VMIX, OBS
* Terminal kawalan sokongan seperti papan kekunci joysticker (RS232, RS485) dan IR jauh
* Sokongan siling gunung, gunung dinding dan tripod gunung (mount terbalik)
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk

Tenveo dinaik taraf NDI SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Penjejakan 30x 1080p 60fps PTZ Kamerasangat sesuai untuk menangkap dan menstrim perkhidmatan gereja, acara ibadah, aktiviti kerajaan, persidangan, konsert langsung, pelancaran produk, streaming studio dan siaran langsung.

Ciri -ciri utama:
* 1/2.8''''''Sony CMOS, 2.07 mega pixel, crystal clear hd1080p@60fps kualiti video,
* Smart Auto - Penjejakan dan Pembingkaian Auto
* Teknologi pengurangan hingar 2D/3D maju terus mengurangkan bunyi sambil memastikan kejelasan imej yang tinggi
* Serentak 3G - SDI, HDMI, USB, video streaming IP, mudah untuk pengeluaran video profesional
* Protokol Kawalan Pelbagai dan Protokol Rangkaian
* Sokongan siling gunung, gunung dinding dan tripod gunung (mount terbalik)

Tetapan pratetap mudah
Pindah ke kedudukan pratetap (10 pratetap melalui kawalan jauh IR, 255 melalui Pelco, 64 melalui VISCA) untuk urutan -. Menyediakan antara muka RS485 dan RS232 untuk kawalan papan kekunci.

Keserasian Universal
Bekerja dengan kebanyakan persidangan video dan perisian streaming langsung seperti Zoom, Skype, OBS, Facebook Live, Webex, Polycom, Microsoft Lync, Cisco dan Bluejeans, dll.

Kaedah kawalan yang berbeza
USB serentak, HDMI, 3G - SDI, dan output video IP/NDI. RS232/RS485/IR Jauh dengan pelbagai kawalan dan protokol rangkaian.

Pelbagai pemasangan
Desktop sokongan, gunung siling, gunung dinding dan tripod mount (mount reverse).

| Model No. | Tevo - VHD630A ndi |
| Sensor | 1/2.8'' |
| Piksel berkesan | 2.07mp |
| Isyarat video | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zum | Zoom optik 30x |
| Kanta | f =4.6 mm ~ 138mm |
| Aperture | F1.8 ~ F3.6 |
| Sudut mendatar | 62.3 darjah ~ 2.31 darjah |
| Sudut menegak | 36.1 darjah ~ 1.29 darjah |
| Sudut pepenjuru | 69.5 darjah ~ 2.63 darjah |
| Zum Digital | 8X |
| Output video | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard isyarat | NTSC/PAL |
| Antara muka kawalan | RS232, RS485, USB, NET |
| Pengatup | 1/30s ~ 1/10000s |
| Keseimbangan putih | Auto, dalaman, luaran, satu dorongan, manual, var |
| Pampasan latar belakang | Sokongan |
| Pengurangan bunyi digital | Pengurangan Kebisingan Digital 2D & 3D |
| Kadar Baud | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Protokol Kawalan | Visca, Pelco - d, Pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 |
| Pencahayaan minimum | 0.5 lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Lebih besar daripada atau sama dengan 50db |
| Putaran mendatar | 350 darjah (± 175 darjah) 0.1 darjah /s-100 darjah /s |
| Putaran menegak | 180 darjah (± 90 darjah) 0.1 darjah /s-80 darjah s |
| H & V Flip | Sokongan |
| Membekukan imej | Sokongan |
| Poe | Sokongan |
| Bilangan pratetap | 255 |
| Ketepatan preset | 0.1 darjah |
| Ciri -ciri IPC | |
| Format pengekodan video | H.264/H.265/MJPG |
| Aliran video | Stream utama, Sub Stream |
| Resolusi aliran utama | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, dan lain -lain. |
| Resolusi Sub Stream | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, dan lain -lain. |
| Kadar bit video | 32kbps ~ 102400kbps |
| Jenis kadar bit | Kadar berubah, kadar tetap |
| Kadar bingkai | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Mampatan audio | AAC |
| Kadar bit audio | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Protokol Rangkaian | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, dll. |
| Antara muka input/output | |
| Output HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: jenis bnc, 800mvp - p, 75Ω, bersama -sama dengan standard SMPTE 424m |
| Lan | 1xrj45: antara muka Ethernet 10m/100m, PoE (802.3af) |
| Antara muka audio | 1-CH: antara muka audio 3.5mm, garis masuk 1-CH: antara muka audio 3.5mm, selaras |
| USB | 1xusb3.0: Jack wanita jenis B |
| Antara muka komunikasi | 1xRS232 dalam: 8pin min din, maksimum jarak: 30m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 keluar: 8pin min din, maksimat maksimum: 30m, protokol: penggunaan rangkaian visca sahaja 1xrs485: 2pin phoenix port, jarak maksimum: 1200m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Jack Power | Jenis Jeita (DC dalam 12V) |
| Spesifikasi umum | |
| Bekalan kuasa | DC 12V/2A |
| Penggunaan kuasa | 12W |
| Saiz produk | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (sebelum / selepas pembungkusan) |
| Berat produk | 1.37kg / 2.45kg (berat bersih / kasar) |
Cool tags: AI Auto Tracking 30x 1080p 60fps PTZ Camera NDI SDI/LAN/HDMI/USB3.0, China, Pengilang, Borong, Harga, Harga Rendah, Dibuat di China





