Peralatan Persidangan HDMI Video PTZ Camera 10x Zoom Optik
Model: Tevo-VHD10U
* Zum optik 10x
* Sudut pepenjuru 63 darjah
* 1/2.8'''''''Sony Sensor CMOS, 2.38 mega pixel, 1080p@60fps
* Output video HDMI USB
* Pergerakan PTZ yang tepat, licin dan senyap (PAN: 350 darjah, kecondongan: 180 darjah)
* 2d dan 3d nr
* Pratetap: 10 melalui tetapan jauh IR (256 melalui RS232)
* Sokongan Visca, Pelco-P, dan Pelco-D Protokol, RS232/RS485/IP/IR Kawalan jauh
* Penempatan desktop sokongan, gunung siling, gunung dinding dan tripod mount (mount terbalik)
* Sesuai dengan perisian dan platform yang paling terkemuka video
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Peralatan Persidangan Tenveo - USB3. 0/HDMI 10x Optical Zoom Fhd 1080p 60fps PTZ Conference Camera

Naik taraf pengalaman kerjasama maya anda denganTenveo USB3. 0/HDMI 10x Optical Zoom FHD 1080p 60fps PTZ Conference Camera.Penyelesaian profesional untuk menangkap visual yang menakjubkan semasa persidangan video, latihan kumpulan, sesi pendidikan.

【10𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Tenveo VHD10UPRO Kamera menggunakan sensor CMOS yang menyampaikan imej sebenar 1080p FHD 60fps dan dapat menunjukkan keseluruhan imej dengan lancar dengan lensa sudut pandangan lebar. Dengan fokus auto yang cepat dan tepat, anda boleh mengezum secara bebas pada sebarang butiran yang ingin anda sampaikan. Tidak syak lagi bahawa sistem persidangan mempunyai prestasi terbaik untuk zoom persidangan kecil.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera boleh dikawal dari jauh untuk berputar 350 darjah (± 175 darjah) secara mendatar dan 180 darjah (± 90 darjah) secara menegak dengan cara yang tepat, licin dan senyap. Ia juga menyokong 10 penetapan pratetap melalui kawalan jauh IR dan tersedia untuk menubuhkan sehingga 255 pratetap melalui antara muka Rs232 dan Rs485 untuk kawalan profesional. Cara yang mudah dapat dengan cepat mengawal kuali kamera PTZ, kecondongan, zum, dan bergerak ke kedudukan pratetap untuk urutan rapat.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo Video Conferencing Camera menyokong saluran output video termasuk USB3. 0 dan HDMI. Sambungkan ke platform persidangan video yang popular seperti Skype, Zoom, OBS dan YouTube melalui USB3. 0 atau HDMI. Sementara itu, ia secara serentak boleh mengeluarkan video max 1080p@60fps dari streaming langsung HDMI (MJPG/H.264/H.265). Ini adalah penyelesaian yang sempurna untuk mesyuarat dalam talian perniagaan kecil atau sederhana.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Kamera PTZ boleh bersesuaian dengan perisian video/mesyuarat popular semasa, termasuk Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, Teams, FaceTime, Google Hangout, OBS, Google Meet dan sebagainya. Ia menyokong Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android atau lebih tinggi. Kamera streaming juga digunakan secara meluas di panggilan video, persidangan video, kursus dalam talian, siaran live gereja, kuliah kolej, tele-perubatan, latihan jauh, wawancara jauh, pendidikan jarak jauh, dll

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Webcam persidangan menyokong desktop, monitor, tripod, dinding atau pemasangan siling (dinding gunung & pemasangan skru termasuk).

| Model No. | Tevo-vhd10u |
| Sensor | 1/2.8''''Sony CMOS |
| Piksel berkesan | 2.38 mega pixel |
| Isyarat video | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zum | Zoom optik 10x |
| Kanta | f =5. 76-46. 09mm |
| Aperture | F1.8-2.6 |
| Sudut mendatar | 54.7 darjah (w) -6. 8 darjah (t) |
| Sudut menegak | 30.8 darjah (w) -3. 8 darjah (t) |
| Sudut pepenjuru | 62.8 darjah (w) -7. 8 darjah (t) |
| Output video | USB 3. 0, HDMI |
| Format pengekodan video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Resolusi video | 1080p (1920 *1080) dll |
| Standard isyarat | NTSC/PAL |
| Kedudukan pratetap | Pengguna boleh menyediakan sehingga 255 pratetap (10 pratetap dengan jauh IR) |
| Antara muka kawalan | Rs -232 (input sahaja), rs -485, USB |
| Pengatup | 1/30s -1/10000s, auto |
| Kadar Baud | 2400/4800/9600/38400bps |
| Protokol Kawalan | Visca, Pelco-D, Pelco-P (RS -232, RS -485) |
| Protokol USB | UVC1.1 |
| Pencahayaan minimum | 0. 1Lux |
| Snr | Lebih besar daripada atau sama dengan 50db |
| Putaran mendatar | 35 0 darjah (± 175 darjah) 0.1 darjah /s -100 darjah /s |
| Putaran menegak | 18 0 darjah (± 90 darjah) 0.1 darjah /s -80 darjah s |
| Bekalan kuasa | DC 12V/2A |
| Penggunaan kuasa | 12W |
| Suhu kerja | 0 ijazah hingga 40 darjah |
| Kelembapan kerja | 20% -80% RH |
| Suhu kedai | -20 ijazah hingga 60 darjah |
| Menyimpan kelembapan | 20% -90% RH |
| Saiz produk | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (sebelum / selepas pembungkusan) |
| Berat produk | 1.37kg / 2.45kg (berat bersih / kasar) |
Cool tags: Peralatan Persidangan HDMI Video PTZ Camera 10x Optical Zoom, China, Pengilang, Borong, Harga, Harga Rendah, Dibuat di China













