720p HD Video Camera persidangan Tevo-V720
Mar 24, 2017
Detail produk
Maklumat asas
Model Tevo-V720
Jenis: Video Conferencing System
Video: Video
Komunikasi: Berwayar
Menunjuk ciri-ciri: Omni-arah
Warna: putih
Persidangan Video 720p HD Camera: USB2.0
10x Zoom Lens: 1280 * 720 30frames
Cap dagangan: Tenveo
Penerangan Produk
Ciri-ciri produk: Tevo-V720 persidangan video imej imej kamera, pembekuan imej, zoom Focus Tetap; Satu-klik operasi, mudah untuk digunakan, berfungsi sepenuhnya, prestasi yang luar biasa Boleh jangka panjang operasi yang stabil, mudah untuk digunakan, tidak perlu! untuk maintain.With sasaran berbilang pratetap, memori, kawasan Scan, tambahan suis kawalan, kawalan jauh inframerah, imej songsang, imej cermin, pembekuan imej, dan lain-lain yang tidak terhad pengimbasan skop, serasi dengan pelbagai protokol kawalan, menggunakan RS422 / RS232 kawalan standard mod.
| model | TEVO-V720 |
| sensor | MT9M034 1.3 juta piksel. (1280 * 720 kaki 30 bingkai / sec.) |
| Resolusi | 720p (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| Kadar bingkai | 720: 30fps |
| Kilauan minima | 0.5Lux pada F2.0 |
| Lens | 1.3 Juta piksel |
| pendedahan | Auto |
| Zoom | Focus tetap |
| Imbangan putih | Auto / Manual |
| Isyarat kepada hingar | > 50db |
| sudut putaran Pan | 360 ° |
| Tilt sudut putaran | Up: 90 °, Down: 45 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| Kuasa | DC 12V |
| saiz produk | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (sebelum / selepas pembungkusan) |
| produk Berat | 600g / 1.66kg (sebelum / selepas pembungkusan) |
Menambah .: Room511-514, bangunan berteknologi Fengtian New, North Xuegang Road, Longhua dist baru. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





