Definisi Tinggi Video Camera TEVO-V1080
Mar 24, 2017
Detail produk
Model NO .: TEVO-V1080
Jenis: Video Conferencing System
Video: Video
Cap dagangan: Tenveo
Spesifikasi: CE, FCC, RoHS
Asal: Shenzhen
1 TEVO-V1080 telah Tetap Fokus, terutama yang sesuai untuk bilik persidangan kecil dan sederhana, bilik darjah dan lain-lain
2 Ia juga boleh menyediakan kualiti imej yang sempurna dalam persekitaran pencahayaan rendah, sesuai untuk pencahayaan keadaan umum.
3 Resolusi maksimum boleh mencapai 1920 * 1080, output max rangka kekerapan boleh mencapai 30f / s, menjamin definisi tinggi, pada masa yang sama, juga boleh memenuhi permintaan kefasihan gambar.
4 Isyarat-kepada-hingar video kamera secara langsung memberi kesan kepada kecekapan kod mampatan imej terminal televisyen persidangan video definisi tinggi. The TEVO-V1080 memohon nosie algoritma pengurangan berdasarkan anggaran gerakan, menggunakan satu generasi baru sensor bunyi, berkesan mengurangkan bunyi bising.
5 Tevo-108 menggunakan sensor CMOS paling maju dalam industri yang boleh menyokong WDR (Pelbagai dinamik), jelas dapat menangkap pengimejan semua kejadian di bawah cahaya yang kuat dan kontras gelap alam sekitar, seperti lampu latar.
6 Tevo-1080 menyediakan VISCA, PELCO-D
7 inframerah kawalan jauh ciri penghantaran isyarat. Tevo-1080 boleh dapat menerima kecuali isyarat kawalan jauh yang berdedikasi sendiri, juga boleh menerima isyarat kawalan jauh daripada pengguna, menghantar isyarat kepada terminal persidangan video throuth yang VISCA IN pelabuhan.
| Spesifikasi produk | |
| format video | 1080p / |
| Kadar baud | 9600 / 4800bps |
| jenis sensor | CMOS, 1 / 2.7inch |
| sensor pixel | 2.1million |
| Output video | USB2.0 |
| sistem isyarat | 1080p () 720p (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| terminal kawalan | USB, RS232C, RS485 (dwiarah) |
| imbangan putih | Auto / Manual |
| lampu belakang | sokongan |
| Kadar baud | 9600 / 4800bps |
| Kelajuan pergerakan Pan | 1-280 ° / S |
| Kelajuan pergerakan Tilt | 1-100 ° / S |
| Julat pergerakan Pan | 360 ° |
| Pengimbasan Pan secara automatik | sokongan |
| imbasan sempadan | 0-35 ° |
| Alat kawalan jauh | IR kawalan jauh tanpa wayar P / T |
| jenis protokol | VISCA, Pelco-D, Pelco-P |
| Penyesuai kuasa | DC12V / 2.0A |
| pelesapan kuasa | 12W |
| saiz | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (sebelum / selepas pembungkusan) |
| warna | Silver & hitam |
| berat badan | 600g / 1.66kg (sebelum / selepas pembungkusan) |
| suhu kerja | 0-50 ℃ |
Menambah .: Room511-514, bangunan berteknologi Fengtian New, North Xuegang Road, Longhua dist baru. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





