TEVO-HD9618 HD 1080p Video Conference PTZ Web kamera dengan HD-Sdi HDMI DVI Output
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-HD9618
Video: Video
Komunikasi: Berwayar
OEM: ODM
Sensor: 1 / 2.8 "Exmor CMOS
Lens: 18 X Zoom optik, 12 X Digital Zoom
Terbina dalam Output Video: HDMI, 3G-Sdi, YPbPr, CVBS, DVI-I
Bahasa: English atau sebagai disesuaikan
Cap dagangan: PUAS atau sebagai disesuaikan
Spesifikasi: 220x160x160mm
HS Kod: 8525
Jenis: Video Conferencing System
Kandungan: CMOS
Warna: hitam
Masa penghantaran: 3 Hari Selepas Pembayaran
Piksel berkesan: 3,27 Pixels Mega
Sistem isyarat: 1080 60p / 50p
Kamera Antara Muka Kawalan: RS-232C / RS-422
OSD: Ya
Pakej pengangkutan: Neutral pakej atau sebagai disesuaikan
Asal: China
Gambaran Keseluruhan Produk:
TEVO-HD9618 adalah kamera pintar video HD persidangan jenama kami yang tinggi, dengan modul, memberikan 3.27MP imej resolusi tinggi. Semua tetapan kamera dan pan / tilt / zoom jauh kelajuan tinggi operasi kawalan komunikasi. Unik dipatenkan teknologi auto flip (desktop atau pemasangan siling), dengan 255 pratetap, tetapan PTZ pelbagai fungsi. RS232 dan alat kawalan jauh RS422 (VISCA, PELCO P / D protokol) antara muka.
Field permohonan:
kamera persidangan video TENVEO HD telah digunakan secara meluas dalam persidangan video, bilik persidangan, telepresence, persidangan berbilang pihak, jarak Learning, institusi pendidikan, latihan korporat, mesyuarat perniagaan, kerajaan, teleperubatan, perumahan ibadat, komunikasi internet, pemantauan, bilik mahkamah dan lain-lain
Ciri-ciri Produk:
1. Full HD 1080p 50/60
2. 240 kali nisbah zoom berubah-ubah (20 x zoom optik dengan 12 x zoom Digital)
3. 1 / 2.8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI output imej pada masa yang sama
5. output HD & SD isyarat pada masa yang sama
6. VISCA dan PELCO P / D protokol disokong
7. Satu alat kawalan jauh dengan empat kamera
8. mewah aloi bawah, mengurangkan suhu kamera, memastikan output imej mantap
9. terbina dalam akses internet RJ45, sokongan 10M / 100 internet
10. 255 pratetap jawatan oleh PC atau pengawal keyboard, 254 alamat boleh ditetapkan, secara automatik mengenal pasti
11. kaedah Multi kawalan yang tersedia, sokongan RS232 / 485 kawalan siri, tidak perlu untuk mengubah codec
12. Sesuai dengan persidangan video utama dan kuliah menangkap codec
Parameter teknologi:
| MODEL | TEVO-HD9618 |
| sensor | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| Pixels berkesan | 2.1 |
| Format video | 1080p / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720 P / 60, 720 P / 50, 720 P / 30, 720p / 25 |
| ZOOM | 18x zoom optik |
| Iris | Auto / Manual |
| Sudut Field of View | 2,9 & # 176; (T) -55,4 & # 176; (W) |
| Focus | Auto / Manual / Push |
| Min. pencahayaan | 0.5Lux / 0.095lux |
| Imbangan putih | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| Shutter elektronik | 1-1 / 10000s |
| Pengurangan Bunyi Digital | 2D / 3D |
| Pampasan belakang-cahaya | On / Off |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt Putaran Sudut | Pan & # 177; 170 & # 176;, Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | ,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| Terminal kawalan | RS-232C / RS-422 |
| Protokol kawalan | VISCA, PELCO-P / D |
| Video Interface Output | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| suhu operasi | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Kuasa | DC12V |
| Penggunaan kuasa | 12W |
| Berat | 2.5kg |
| rangkaian Parameter | |
| Rangkaian Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| Coding Standard | 1080p (1920 * 1080) sehingga 30 bingkai / sec, 720p (1280 * 720) sehingga 30 bingkai / sec, D1 (720 * 576) sehingga 25 bingkai / sec |
| Protokol rangkaian | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, Onvif |
| Audio Stream | AAC-LC boardband pengekodan audio, kualiti bunyi yang tinggi. |
| antara muka rangkaian | Bulti akses masuk Internet RJ45, menyokong 10 M / 100 M data Internet |
Perkhidmatan kami:
1, jaminan dua tahun
2, OEM & ODM perkhidmatan (bahasa, logo, pembungkusan ect ada)
3, penghantaran yang cepat (3-10 hari selepas pembayaran diterima)
4, TT / Paypal boleh diterima
Tenveo Video Technology Co., Ltd telah ditubuhkan pada tahun 2001, pengilang profesional kamera persidangan video, dengan CE, FCC, ISO9001: 2008 sijil. Kami komited untuk membekalkan teknologi tinggi, berkualiti tinggi dan penyelesaian persidangan video Pengajian. OEM dan ODM boleh didapati.
Berharap untuk bekerjasama dengan anda!
hubungi:
Email: sales02@tenveo.com
Email: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
Apa 'app s: 86-18677780472
We chat: 18677780472
QQ: 936923808
Trade Manager: cn1520308805nqcx



