HD 1080p 3xoptical Zoom Best Camera USB2.0 Persidangan Video Camera Technology (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-VX3-1080
Warna: Perak
Masa penghantaran: 2 Hari Selepas Pembayaran
Piksel berkesan: 2.1 Pixels Mega
Terbina dalam Output Video: USB 2.0
Format video: 1080p, 720p
Cap dagangan: TENVEO
Ukuran (PxLxT): 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (sebelum / selepas pembungkusan)
Sensor: 1 / 2.7 "HD Warna CMOS
Lens: 3 X Optical
Sijil: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
Video Link: http://www.tenveo-video-conference.com/
Condition: New
Sijil: CE, RoHS, ISO, FCC
Pakej pengangkutan: Neutral pakej atau sebagai disesuaikan
Asal: China
HD 1080p 3xoptical Zoom Best Camera USB2.0 Persidangan Video Camera Technology (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080 menggabungkan 1080p tinggi output video digital dengan kemudahan tradisi USB 2.0, memberikan satu kaedah untuk pemasaran untuk membina persidangan video ekonomi. Kamera persidangan 2.0 video USB, dengan 2.1 MP CMOS warna sensor, output resolusi tinggi imej kualiti gambar yang mencapai 1080p / 30 dan 720p / 30 .Support RS232C dan alat kawalan jauh RS422 (SONY VISCA, PELCO P / D protokol) antara muka, untuk semua tetapan kamera dan pan / tilt / zoom jauh kelajuan tinggi operasi kawalan komunikasi, tetapan PTZ pelbagai fungsi.
Field permohonan:
Kamera persidangan video HD 2.0 PUAS USB menyediakan satu penyelesaian yang ideal disesuaikan untuk persidangan video jauh, pendidikan jarak jauh, komunikasi perubatan dan Internet jauh dan sebagainya, dari ruang kerja terbuka kepada ruang pejabat peribadi dan ruang persidangan. Kamera ini, dengan kualiti yang tinggi, akan menjadi pilihan eksklusif anda.
dimensi:
Unit utama:
aksesori:
Permulaan pantas:
Parameter teknologi:
| M Odel | TEVO-VX3-1080 |
| Sens o r | 1 / 2.7 HD warna CMOS |
| Pixels berkesan | 2.1MP |
| Video F ormat | 1080P30, 720P30 |
| ZOOM | zoom 3X |
| Cruise Line | 4 Lines |
| kedudukan pratetap | 64 |
| Focus | Auto / Manual / Push |
| Min. Il lumination | 5.0Lux pada F2.0 |
| Imbangan putih | Auto / Manual |
| S / N Ratio | > 50db |
| S Hutter elektronik | 1-1 / 30-an |
| Pengurangan Bunyi Digital | / |
| Back-cahaya C ompensation | On / Off |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt Putaran Sudut | 360 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Tilt) |
| Terminal kawalan | RS-232C / RS-422 |
| Protokol kawalan | VISCA, PELCO-P / D |
| Video antara muka output | USB 2.0 |
| suhu operasi | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Kuasa | DC12V |
| Power C onsumption | 12W |
| Berat | 1.72kg |
Perkhidmatan kami:
1, jaminan dua tahun
2, perkhidmatan OEM (bahasa, logo, packageing ect ada)
3, penghantaran yang cepat (2 hari selepas pembayaran diterima)
4, TT / Paypal boleh diterima
Tenveo teknologi video Co., Ltd telah ditubuhkan pada tahun 2002, pengilang profesional kamera persidangan video, dengan CE, FCC, ISO9001: 2008 pensijilan. Kami komited untuk membekalkan teknologi tinggi, berkualiti tinggi dan penyelesaian persidangan video Pengajian. OEM dan ODM boleh didapati.
Don `t hestiate hubungi saya untuk sebarang maklumat.
Berharap untuk bekerjasama dengan anda!
Menambah .: Room511-514, bangunan berteknologi Fengtian New, North Xuegang Road, Longhua dist baru. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (+8613657740706)
QQ: 451810239

