TEVO-HD9620 HDMI Output 1080p HD Video Conferencing kamera untuk persidangan Saiz Media (OHD20S-W2)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Komunikasi: Berwayar
Lens: Canon Lens
Format Video: 1080 / 60p
Masa penghantaran: 3 Hari Selepas Pembayaran
Zoom: 20xoptical, 12x Digital
Bahasa: Bahasa Inggeris, atau sebagai disesuaikan
Cap dagangan: TENVEO
Spesifikasi: 131 * 165 * 142
HS Kod: 8525
Jenis: Video Conferencing System
Kandungan: CMOS
Warna: hitam
Piksel berkesan: 2.1 mega pixel (16: 9)
OEM: ODM
Protokol: Visca, Pelco-D / P
Sijil: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
OSD: Ya
Pakej pengangkutan: Neutral pakej atau sebagai disesuaikan
Asal: China
Gambaran Keseluruhan Produk:
TEVO-HD9620 adalah kamera pintar video HD persidangan jenama kami yang tinggi, dengan 3.27MP (20 x optik, 12 x digital, automatik memberi tumpuan), memberikan imej resolusi tinggi. Teknologi rekaan auto flip asal (desktop atau pemasangan siling), mempunyai 255 kedudukan pratetap, tetapan PTZ berbilang, RS232 dan alat kawalan jauh RS422 (VISCA, PELCO P / D protokol) antara muka.
Field permohonan:
TEVO kamera persidangan video siri HD telah digunakan secara meluas dalam mesyuarat, bilik latihan, persidangan video, pembelajaran jarak jauh, pemantauan, perubatan, makamah, komunikasi Internet dan sebagainya.
Ciri-ciri produk:
Format video: 1080p 50/60
Lens: 20 x optik, 12 x digital
1 / 2.8 "Exmor CMOS, 3.27 MP
Output Video: SDI, HDMI, CVBS, YPbPr
VISCA dan PELCO P / D protokol disokong
Satu alat kawalan jauh dengan empat kamera
Mewah aloi bawah, mengurangkan suhu kamera, memastikan output imej mantap
HD & SD output isyarat pada masa yang sama, walaupun di bawah 1080p / 60, isyarat SD tersedia
255 pratetap jawatan oleh PC atau pengawal keyboard, 254 alamat boleh ditetapkan, secara automatik mengenal pasti
Kaedah kawalan pelbagai ada, sokongan RS232 / 485 kawalan siri, tidak perlu menukar kod.
dimensi:
160mmx 168mm x 185mm / 295mm x 225mm x205mm (sebelum / selepas pembungkusan)
aksesori:
DC 12Vpower penyesuai, kawalan jauh IR, manual, RS232, kabel RS485, kabel HDMI, kurungan & skru
Parameter teknologi:
| MODEL PUS- O HD20 S | |
| Sens o r | 1 / 2.8 "ExmorCMOS |
| Pixels berkesan | 3 0,27 MP |
| Video F ormat | 1080P / 60,1080P / 50, 1080P / 30,1080P / 25,1080I / 60,1080I / 50,720P / 60,720P / 50,720P / 30,720P / 25 |
| ZOOM | 20X zoom optik |
| Iris | Auto / Manual |
| Sudut F ield V Kumpulan Dialog | 355 ° (80 ° / S) |
| Focus | Auto / Manual / Push |
| Min. Saya llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| Imbangan putih | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| S Hutter elektronik | 1-1 / 10000s |
| Pengurangan Bunyi Digital | 2D / 3D |
| Back-cahaya C ompensation | On / Off |
| Preset | 255 |
| Pan / Tilt Putaran Sudut | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | ,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| Terminal kawalan | RS-232C / RS-422 |
| Protokol kawalan | VISCA, PELCO-P / D |
| O Video utput Saya nterface | 3G-SDI, YPbPr, HDMI, CVBS |
| suhu operasi | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Kuasa | DC12V |
| Power C onsumption | 12W |
| Berat | 2.5kg |
Perkhidmatan kami:
1, jaminan dua tahun
2, OEM & ODM perkhidmatan (bahasa, logo, packageing ect ada)
3, penghantaran yang cepat (3-10 hari selepas pembayaran diterima)
4, TT / Paypal boleh diterima
TENVEO Video Technology Co., Ltd telah ditubuhkan pada tahun 2002, pengilang profesional kamera persidangan video, dengan CE, FCC, ISO9001: 2008 pensijilan. Kami komited untuk membekalkan teknologi tinggi, berkualiti tinggi dan penyelesaian persidangan video Pengajian. OEM dan ODM boleh didapati.
Berharap untuk bekerjasama dengan anda!

