Penyelesaian Mikrofon Persidangan Audio Superior untuk mesyuarat anda
Model No.Tevo - m5bpro
6m 360 darjah radio pickup
Sambungan USB/Bluetooth/Wireless
Dibina - dalam tinggi - kesetiaan semua - menunjuk menyediakan pickup audio 360 darjah melebihi 6m
Pembatalan echo dan pengurangan bunyi
Serasi dengan semua platform UC terkemuka
Sempurna untuk PC, telefon pintar atau tablet
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Tenveo Magicall M5BPRO adalah telefon pembesar suara persidangan premium yang dibina untuk mesyuarat moden.
Ia mempunyai USB, Bluetooth 5.0, dan sambungan dongle tanpa wayar, array mikrofon 8 -, dan pembesar suara ultra 5W untuk pickup suara 360 darjah sehingga 6 meter.

Dengan bateri 8000mAh, pengurangan bunyi, dan teknologi dupleks penuh, perbualan anda tetap semula jadi, jelas, dan tidak terganggu. Petunjuk LED intuitif dan keserasian sejagat menjadikan M5BPRO pilihan yang sempurna untuk mesyuarat perniagaan, kerja jauh, dan persidangan hibrid.

Persidangan Perniagaan PC Speaker USB Speaker USB untuk Skype

Ciri utama mudah:
6m 360 darjah radio pickup
USB ke PC, Bluetooth ke telefon bimbit dan pad, tanpa wayar ke PC
Dibina - dalam tinggi - kesetiaan semua - menunjuk menyediakan pickup audio 360 darjah lebih dari 6 m
Pembatalan echo dan pengurangan bunyi
Serasi dengan semua platform UC terkemuka
Sempurna untuk PC, telefon pintar atau tablet
Hubungi kami:
SZ Tenveo Video Technology Co, .LTD
Tambah: B-8th Floor, Fukar Keji Mansion, Jalan Yousong, Komuniti Fuka, Longhua Dist., Shenzhen, China
E -mel: Sales09@tenveo.com
Tel/weChat: +86 135 5233 5495
WhatsApp: +86 134 7469 0572
Skype: Live: 956467630_1
Laman web:www.tenveo - video - conference.com
| Tevo - m5b pro | |
| Nama Item | Telefon Speaker USB / Bluetooth (Cascade adalah pilihan) |
| Model No. | M5B Pro |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Bateri | 8000mah (dibina - dalam bateri lithium); Masa muzik (sehingga 18 jam); Masa caj terpantas: 3.5 jam; Secara kerap mengenakan masa: 7 jam (sokongan PD2.0/3.0 pengecasan, dengan kuasa maksimum sehingga 18W) |
| Jenis Sambungan | USB/Bluetooth/Wireless |
| Saiz bilik mesyuarat untuk telefon speaker tunggal | 15-30㎡ |
| Bertemu dengan telefon speaker tunggal | Sehingga 15 peserta |
| Julat pickup | 6 meter |
| Mics | Array mics silikon analog 8x |
| Jenis mikrofon | Omni - arah (julat pickup 360 darjah) |
| Kepekaan mikrofon | -38db |
| Volume Speaker | 120db |
| Snr | 62db |
| Pengurangan bunyi | Ya |
| Audio Duplex Penuh | Ya |
| Aec | Ya |
| Julat kekerapan | 100Hz hingga 20kHz |
| Pembesar suara | 5W/120dB |
| Antara muka | 1 x jenis - c, |
| Keperluan sistem | Windows 7/8/10 atau ke atas, macOS 10.7 atau ke atas, Chrome OS v29.01547 atau lebih tinggi |
| Sokongan Permohonan | Perisian: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSplit, dll. |
| Suhu kerja | 0 darjah -+45 ijazah |
| Suhu penyimpanan | -10 darjah -+45 ijazah |
| Kelembapan penyimpanan | 20% - 90% RH (bukan kondensor) |
| Kelembapan bekerja | 20% - 80% RH (bukan kondensor) |
| Bekalan kuasa | 5v /3a atau 9v /2a |
| Saiz produk | 180mm*180mm*35.4mm/220*108*83mm (sebelum/selepas pembungkusan) |
| Berat produk | 0.61kg /0.95 kg (berat bersih / kasar) |
Cool tags: Penyelesaian Mikrofon Persidangan Audio unggul untuk mesyuarat anda, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, dibuat di China
Anda mungkin juga berminat
-

Telefon Pembesar Suara Persidangan Bluetooth Wayarle...
-

Kamera Persidangan Video USB 3X Untuk Mesyuarat Pern...
-

Plag dan main Speaker Telefon Persidangan ke PC deng...
-

PTZ 20x Optical Zoom Video Camera untuk Live Streami...
-

USB3.0 Mikrofon Omnidirectional
-

Mikrofon USB Wireless dengan 4x MICS dan 360 darjah ...








