Telefon Speaker Bluetooth Mikrofon Persidangan Tanpa Wayar Dengan 2 Mikrofon Pengembangan
Model No.:Tevo ((1)
* USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm bicu
* Dibina dalam 8 mikrofon omnidirectional kesetiaan tinggi
* Radius pickup suara 6m
* 8000mAh bateri
* 2 MIC pengembangan tersedia (radius pickup suara 3 meter)
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Tevo - m6b - ex bluetooth conference microphone speakerphone untuk b2b atau borong
Model untuk Zoom Persidangan Sederhana
Penerangan
• 360 darjah omnidirectional 6 meter pickup rad
• Komunikasi Fullduplex yang luar biasa, mengamalkan DSP, noisereduction, Echocancellation, Teknologi Peningkatan Suara, memastikan semua orang didengar dengan kejelasan Crystalclear;
• Sambungan dongle USB / Bluetooth / Tanpa Wayar
• 8000mah (bateri lithium terbina); Masa muzik (sehingga 13 jam); Masa caj terpantas: 3 jam; Secara kerap mengenakan masa: 6 jam (sokongan PD2.0/3.0 pengecasan, dengan kuasa maksimum sehingga 18W); Sokongan untuk menghubungkan mics pengembangan
• Sangat meningkatkan fungsi dengan memperluaskan jangkauan pickup audio, dengan itu memastikan semua suara dalam mesyuarat atau bilik persidangan didengar dengan kuat dan jelas.
Perkhidmatan Pembuatan OEM yang boleh dipercayai dari Tenveo
Pengilang kontrak teratas untuk video dan audio
ISO - Kilang yang disahkan
Pengilang MOQ rendah dengan kawalan kualiti
Pembekal pengeluaran pukal harga yang kompetitif

| Model No. | Tevo - m6b - ex usb / bluetooth speakerphone |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Bateri | 8000mah (dibina - dalam bateri lithium); Masa muzik (sehingga 13 jam); Masa caj terpantas: 3 jam; Secara kerap mengenakan masa: 6 jam (sokongan PD2.0/3.0 pengecasan, dengan kuasa maksimum sehingga 18W) |
| Jenis Sambungan | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack (Daisy - Versi rantai mempunyai 2x3.5mm Jack) |
| Saiz bilik mesyuarat | 15-30㎡ |
| Bertemu dengan | Sehingga 15 peserta |
| Julat pickup | 6 meter (19.68 kaki) |
| Mics | Dibina dalam mics 8x |
| Jenis mikrofon | Omni - arah (julat pickup 360 darjah) |
| Kepekaan mikrofon | -38db |
| Pengurangan bunyi | Ya |
| Audio Duplex Penuh | Ya |
| Aec | Ya |
| Julat kekerapan | 100Hz hingga 20kHz |
| Pembesar suara | 5W/110dB |
| Antara muka | 1 x jenis - c, port audio 1x 3.5mm, port 2x3.5mm untuk mic pengembangan |
| Keperluan sistem | Windows 7/8/10 atau ke atas, macOS 10.7 atau ke atas, Chrome OS v29.01547 atau lebih tinggi |
| Sokongan Permohonan | Perisian: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSplit, dll. |
| Suhu kerja | -10 darjah -+45 ijazah |
| Suhu penyimpanan | -10 darjah -+45 ijazah |
| Kelembapan penyimpanan | 20% - 90% RH (bukan kondensor) |
| Kelembapan bekerja | 20% - 80% RH (bukan kondensor) |
| Bekalan kuasa | 5v /3a atau 9v /2a |
| Saiz produk | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (sebelum/selepas pembungkusan) |
| Berat produk | 1.02kg /1.67kg(net / berat kasar) (Mics Expansion termasuk) |
| Mics Expansion | |
| Nama Item | Micphone |
| Antara muka | 1x3.5mm Jack |
| Julat pickup | 3 meter |
| Saiz produk | 73.7*74*20mm (berat bersih) |
| Berat produk | 95.5g (berat bersih) |
Cool tags: Telefon Speaker Bluetooth Mikrofon Persidangan Tanpa Wayar Dengan 2 Mikrofon Pengembangan, China, Pengilang, Borong, Harga, Harga Rendah, Dibuat di China
Anda mungkin juga berminat
-

Telefon Pembesar Suara Persidangan Bluetooth Wayarle...
-

Tenveo Mikrofon Baru USB Bluetooth Wireless 6 Meter ...
-

Plag dan main Speaker Telefon Persidangan ke PC deng...
-

TEVO-M1 Conference Microphone USB Plug And Play Untu...
-

Pembesar suara persidangan bluetooth mudah alih M3B ...
-

Speakphone Mikrofon Persidangan untuk Zoom Persidang...









