Kamera Web Usb 1080P Digital Untuk Kamera Web Mini Pc Android
Model:TEVO-VA200
Nama:Audio dan Video semua dalam satu Kamera Web
Sensor imej:1/2.7 CMOS sensor (OV2710)
Zum:Fokus tetap
Antara muka:Micro USB2.0
Resolusi:1920×1080
Terbina dalam 2 mikrofon arah Omni
Lensa:Sudut pandangan lebar 2.2mm
Piksel berkesan:2.10 piksel mega
Format Mampatan Video:MJPEG,YUV
Sudut tontonan mendatar:Diagonal: 124°, Mendatar: 112°, Menegak: 82°
Sistem sokongan:Windows:10, 8.1, 8, 7 dan macOS 10.12~10.14、OS X 10.8~10.11、Mac OS X10.0~10.7
Perisian yang serasi :Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Pergi ke Mesyuarat dll
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Digital 1080P usb webcam untuk android mini pc webcam









| Model | TEVO-VA200 |
| Nama | Audio dan Video semua dalam satu Kamera Web |
| Penderia imej | Sensor 1/2.7 CMOS (OV2710) |
| Kanta | Sudut pandangan lebar 2.2mm |
| Piksel berkesan | 2.10 piksel mega |
| Zoom | Fokus tetap |
| Antara muka | Micro USB2.0 |
| Format Mampatan Video | MJPEG,YUV |
| Resolusi | 1920×1080 |
| Sudut Melihat Mendatar | Diagonal: 124°, Mendatar: 112°, Menegak: 82° |
| Pencahayaan minimum | 350Lux |
| Bekalan kuasa | Bekalan kuasa USB, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Terbina dalam 2 mikrofon arah Omni |
| Penceramah | Tidak |
| MOD | 50cm |
| Imbangan Putih | Auto |
| FPS | Max 30fps(MJPG) |
| Panjang kabel | 3m |
| Sistem sokongan | Windows:10, 8.1, 8, 7 dan macOS 10.12~10.14、OS X 10.8~10.11、Mac OS X10.0~10.7 |
| Perisian yang serasi | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Pergi ke Mesyuarat dll |
| Aksesori | Kabel USB, Manual pengguna |
| Penggunaan kuasa | 2w |
| Impedans | 4Ω |
| Keluaran maksimum | 85dB |
| Arah Mikrofon | Omnidirectional |
| Sensitiviti | -33dBFS |
| Kekerapan mikrofon | 20Hz~20KHz |
| Ambil julat( radio) | 3m |
| Saiz produk | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Berat produk | 0.33 g |
Cool tags: digital 1080p usb webcam untuk kamera web pc mini android, China, pengeluar, borong, harga, harga rendah, dibuat di China












