Persidangan Visual Audio Kit-4K Kamera HDMI 12x Zoom Wireless Microphone Speakphone 2 MICS EXPANSI
Model: Tevo - VA612Group - ex
* 12x zoom optik, kamera UHD4K
* 1/2.8'''''''Sony sensor, 8.29mp piksel berkesan
* Output video HDMI USB
* Pratetap: 10 melalui tetapan jauh IR (256 melalui RS232)
* 8 dibina - dalam mikrofon omnidirectional untuk mencapai 360 darjah omni - pickup bunyi arah
* Radius audio maksimum boleh sampai 6 meter + mikrofon pengembangan (radius pick up 3m)
* Dibina dalam bateri 8000mAh untuk telefon speaker, lama menggunakan masa
* Pergerakan PTZ yang tepat, licin dan senyap (PAN: 350 darjah, kecondongan: 180 darjah)
* 2d dan 3d Nr untuk kualiti video terbaik dalam keadaan pencahayaan yang berbeza
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Tenveo 2024 Sistem Persidangan Video Baru -
12x Zoom HDMI 4K Kamera +Bluetooth Microphone Speakerphone + 2 mics expansion semua dalam satu kumpulan

Tevo - VA612Group - Ex, penyelesaian persidangan video untuk pertengahan hingga besar - saiz bilik persidangan, menyampaikan video ultra HD berkualiti tinggi dan audio yang jelas, memastikan semua peserta didengar dan dilihat dengan jelas. Kumpulan ini menyatukan kamera Ultra HD 4K PTZ dengan 12x optik zoom, telefon speaker dupleks penuh dengan kapasiti pickup suara 360 darjah, hab dan 2 mics pengembangan. Sesuai dengan perisian dan platform persidangan video seperti Zoom, Skype for Business, Microsoft Meet. Ia boleh digunakan secara meluas dalam perniagaan, kerajaan, gereja, pendidikan, industri farmaseutikal dan banyak lagi.

| Nama Item | Tevo - VA612Group - ex |
| Kamera Persidangan HD | |
| Zum optik | 12x Zoom |
| Sensor imej | 1/2.8 "Sony CMOS |
| Piksel berkesan | 8.29mp |
| Kanta | f =4.1 mm-49.2mm |
| Aperture | F1.8-2.68 |
| Format video | 4kp@30fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| H.264, H.265, MJPG, YUY2, NV12 | |
| Sudut mendatar | 70.28 darjah (w) -6.57 darjah (t) |
| Fokus | Auto / manual |
| Pengurangan bunyi digital | Pengurangan bunyi 2d & 3d |
| Dedahan | Auto / manual |
| Antara muka video | HDMI, DP |
| Format pemampatan video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Protokol Kawalan | Visca/pelco - d/pelco - p |
| Kadar Baud | 38400/9600/4800/2400 |
| Antara muka kawalan | RS232 (input sahaja), RS485, UVC1.1 |
| Putaran kuali/kecondongan | ± 175 darjah, -90 darjah -+90 darjah |
| Kelajuan kawalan pan | 0.1 -80 darjah /sec |
| Kelajuan kawalan kecondongan | 0.1-60 darjah /saat |
| Nombor pratetap | Pengguna boleh menyediakan sehingga 255 pratetap (10 pratetap dengan jauh IR) |
| Telefon pembesar suara | |
| Pembatalan echo akustik (AEC): | > 65db |
| Kuasa pembesar suara | 5W |
| Volume Speaker | 110db |
| Respons | 100Hz-20kHz |
| Julat pickup | 6m (jejari) |
| Kepekaan mikrofon | -38db |
| SNR (isyarat kepada nisbah bunyi) | 62db |
| Antara muka | Antara muka DP; Jack 2x3.5mm (untuk mics pengembangan) |
| Hab | |
| Antara muka | Dp*2; Antara muka kuasa*1; USB TYPE - C*1 |
| Bekalan kuasa | DC 12V |
| Kabel USB | Kabel USB 3M*1 |
| Kabel sambungan | Kabel DP 5m*2 |
| Parameter Umum | |
| Sistem operasi | Windows 7 atau lebih tinggi; Android, Mac OS ™ 10.10 atau lebih tinggi, Linux (diperlukan untuk menyokong UVC.) |
| Sokongan Permohonan | Sesuai dengan Zoom, MS Teams, Skype dan lain -lain. |
| Voltan input | DC 12V |
| Arus input | 2.0a (max) |
| Suhu kedai | -20 darjah hingga 60 darjah |
| Menyimpan kelembapan | 20% -90% RH |
| Suhu kerja | 0 darjah hingga 40 darjah |
| Kelembapan bekerja | 20% -80% RH |
| Dimensi (w*h*d) | Kamera: 171.6*192.6*171.6mm Speakerphone: 143*143*75mm Extension Microphon: 74*74*20mm Hub: 98*98*20mm |
| N.W. / G.W | 2.77kg / 4kg (berat bersih / kasar) |
Cool tags: Persidangan Visual Audio Kit-4K Kamera HDMI 12x Zoom Wireless Microphone Speakerphone 2 Expansion Mics, China, Pengilang, Borong, Harga, Harga Rendah, Dibuat di China
Anda mungkin juga berminat
-

Kamera web video terbaik dengan 4K 30fps untuk persi...
-

Zoom optik 4K 12x dengan kamera video persidangan US...
-

Peralatan teleconference zoom optik 12x
-

Webcam FHD 4K dengan dibina - dalam mikrofon untuk S...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference Webcam USB untuk VM...
-

Kamera Persidangan PTZ 4K UHD Dengan Zum Optik 12X U...






