PTZ Live Streaming Camera 12x Optical Zoom IP Camera dengan USB HDMI SDI RJ45
Model: Tevo - VHD612A
* 12x Zoom Optik, Sokongan AI Auto - Penjejakan
* Kualiti imej HD1080p Crystal Clear
* 1/2.8'''''''Sony sensor, 2.07mp piksel berkesan
* SDI, HDMI USB, Output Video RJ45 (Sokongan POE & IP Streaming)
* Pergerakan PTZ yang tepat, licin dan senyap (PAN: 350 darjah, kecondongan: 180 darjah)
* 2d dan 3d Nr untuk kualiti video terbaik dalam keadaan pencahayaan yang berbeza
* Pratetap: 10 melalui tetapan jauh IR (256 melalui RS232)
* Sokongan Visca, Pelco - P, dan Pelco - D Protokol, RS232/RS485/IP/IR Remote Control
* Protokol Rangkaian: NDI|HX2 (hanya sokongan versi NDI), SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, dll.
* Penempatan desktop sokongan, gunung siling, gunung dinding dan tripod mount (mount terbalik)
- Delievery yang cepat
- Jaminan kualiti
- 24/7 Perkhidmatan Pelanggan
pengenalan produk
Tenveo dinaik taraf SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Penjejakan Auto 12x 1080p 60fps PTZ Kamera

Tenveo AI Auto Tracking 3G - SDI/HDMI/LAN/USB3.0 POE 12X Optical Zoom + 8 x Digital Zoom FHD 1080p 60fps PTZ CAMERAadalah pilihan yang sempurna untuk menangkap dan menstrimkan perkhidmatan gereja, acara ibadah, aktiviti kerajaan, mesyuarat, konsert langsung, pelancaran produk, streaming studio dan siaran langsung.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 PTZ Live Streaming Camera】Kamera streaming Live PTZ dilengkapi dengan optik 12x optik + 8 x digital zoom lensa sudut lebar yang mencapai sehingga 1080p 60fps output video FHD. Dilengkapi dengan sensor CMOS 1/2.8 ", digabungkan dengan teknologi dan algoritma bunyi bising digital 2D & 3D.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Kamera AI PTZ dengan auto - Penjejakan menyokong penjejakan bentuk manusia berdasarkan algoritma AI canggih. Melalui pengiktirafan muka, ia dapat menentukan dengan tepat lokasi orang, merealisasikan penjejakan automatik dan pemilihan bingkai automatik. Ini menjadikannya sesuai untuk menangkap acara langsung, seperti acara penyembahan perkhidmatan gereja, acara sukan, konsert langsung, pengeluaran video atau persidangan besar.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera boleh dikawal dari jauh untuk berputar 350 darjah (± 175 darjah) secara mendatar dan 180 darjah (± 90 darjah) secara menegak dengan cara yang tepat, licin dan senyap. Ia juga menyokong 10 penetapan pratetap melalui kawalan jauh IR dan tersedia untuk menubuhkan sehingga 255 pratetap melalui antara muka RS232 dan RS485 untuk kawalan profesional. Cara yang mudah dapat dengan cepat mengawal kuali kamera PTZ, kecondongan, zum, dan bergerak ke kedudukan pratetap untuk urutan -.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Dilengkapi dengan 3G - SDI, HDMI, USB3.0, dan RJ45 antara muka, kamera streaming Live PTZ ini menyediakan fleksibiliti dan fleksibiliti ketika menyambung ke peranti dan platform yang berbeza. Poe (802.3af) disokong. Sementara itu, line in dan garis antara muka boleh disambungkan ke peranti audio, menyokong aliran audio dan video serentak (peranti audio tidak termasuk). Ini menjadikannya serasi dengan pelbagai peranti dan platform, yang membolehkan anda memenuhi semua keperluan streaming langsung anda.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Kamera streaming langsung IP boleh bersesuaian dengan perisian video/streaming popular semasa, termasuk Zoom, Skype, YouTube, WebEx, Bluejeans, Facebook, Pasukan, FaceTime, Google Hangout, OBS, Google Meet dan dan Perisian Pengeluaran Video yang menyokong NDI HX. Ia menyokong Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android atau lebih tinggi. Kamera streaming juga digunakan secara meluas di kursus dalam talian, siaran live Church, Tele - ubat, streaming studio, tinggi - persidangan teknologi, acara besar, dll.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 PTZ Live Streaming Camera menyokong desktop, tripod, dinding atau siling pemasangan (dinding gunung & pemasangan skru termasuk). Dan Tenveo menawarkan cemerlang selepas perkhidmatan jualan - dan perkhidmatan sokongan teknikal seumur hidup (Perkhidmatan Peningkatan Firmware dan lain -lain). Hubungi kami jika anda mempunyai sebarang soalan, kami dengan senang hati akan membalas anda dalam masa 24 jam dan pasti memberikan anda penyelesaian yang memuaskan.
| Model No. | Tevo - vhd612a ndi |
| Sensor | 1/2.8'' |
| Piksel berkesan | 2.07mp |
| Isyarat video | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zum | Zum optik 12x |
| Kanta | f =4.2 mm ~ 50.4mm |
| Aperture | F1.8 ~ F2.8 |
| Sudut mendatar | 70.2 darjah ~ 6.52 darjah |
| Sudut menegak | 42.6 darjah ~ 3.76 darjah |
| Sudut pepenjuru | 77.5 darjah ~ 7.53 darjah |
| Zum Digital | 8X |
| Output video | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard isyarat | NTSC/PAL |
| Antara muka kawalan | RS232, RS485, USB, NET |
| Shutter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Keseimbangan putih | Auto, dalaman, luaran, satu dorongan, manual, var |
| Pampasan latar belakang | Sokongan |
| Pengurangan bunyi digital | Pengurangan Kebisingan Digital 2D & 3D |
| Kadar Baud | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Protokol Kawalan | Visca, Pelco - d, Pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 |
| Pencahayaan minimum | 0.5 lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Lebih besar daripada atau sama dengan 50db |
| Putaran mendatar | 350 darjah (± 175 darjah) 0.1 darjah /s-100 darjah /s |
| Putaran menegak | 180 darjah (± 90 darjah) 0.1 darjah /s-80 darjah s |
| H & V Flip | Sokongan |
| Membekukan imej | Sokongan |
| Poe | Sokongan |
| Bilangan pratetap | 255 |
| Ketepatan preset | 0.1 darjah |
| Ciri -ciri IPC | |
| Format pengekodan video | H.264/H.265/MJPG |
| Aliran video | Stream utama, Sub Stream |
| Resolusi aliran utama | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, dan lain -lain. |
| Resolusi Sub Stream | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, dan lain -lain. |
| Kadar bit video | 32kbps ~ 102400kbps |
| Jenis kadar bit | Kadar berubah, kadar tetap |
| Kadar bingkai | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Mampatan audio | AAC |
| Kadar bit audio | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Protokol Rangkaian | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, dll. |
| Antara muka input/output | |
| Output HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: bnc type, 800mvp - p, 75Ω, bersama -sama dengan standard SMPTE 424m |
| Lan | 1xrj45: antara muka Ethernet 10m/100m, PoE (802.3af) |
| Antara muka audio | 1-CH: antara muka audio 3.5mm, garis masuk 1-CH: antara muka audio 3.5mm, selaras |
| USB | 1xusb3.0: Jack wanita jenis B |
| Antara muka komunikasi | 1xRS232 dalam: 8pin min din, maksimum jarak: 30m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 keluar: 8pin min din, maksimat maksimum: 30m, protokol: penggunaan rangkaian visca sahaja 1xrs485: 2pin phoenix port, jarak maksimum: 1200m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Jack Power | Jenis Jeita (DC dalam 12V) |
| Spesifikasi generik | |
| Bekalan kuasa | DC 12V/2A |
| Penggunaan kuasa | 12W |
| Suhu kerja | 0 darjah hingga 40 darjah |
| Kelembapan kerja | 20% -80% RH |
| Suhu kedai | -20 darjah hingga 60 darjah |
| Menyimpan kelembapan | 20% -90% RH |
| Saiz produk | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (sebelum / selepas pembungkusan) |
| Berat produk | 1.37kg / 2.45kg (berat bersih / kasar) |
Cool tags: PTZ Live Streaming Camera 12x Optical Zoom IP Camera dengan USB HDMI SDI RJ45, China, Pengeluar, Borong, Harga, Harga Rendah, Dibuat di China










